Name | School | Club | High School | Position | Level |
Che Arbo | Alderson Broaddus | JJVA | Heritage Christian Academy (FL) | S | Verified |
Loic Nanchen | Alderson Broaddus | Martigny Volley /VBC Sierre | Lycee College Des Creusets (Switzerland) | OH/OP | Verified |
Gannon Chinen | Alderson Broaddus | Pure Aloha | Kamehameha (HI) | OH/OP | Verified |
Jaelin Gray | Alderson Broaddus | Vegas Xtreme | Las Vegas (NV) | MH | Verified |
Joe Mercado Samaniego | Alderson Broaddus | Kaizen LV | Las Vegas (NV) | L | Verified |
Andrew Nielsen | Alderson Broaddus | VBC Sierre | Santa Ynez Valley Union (CA) | MH | Verified |
Blake Thomas | Alderson Broaddus | xfer Grossmont -Cuyamaca College | Cimarron-Memorial (NV) | MH | Verified |
Milakyi Highsaw | Alderson Broaddus | The Academy Volleyball | Fishers (IN) | MH | Verified |
Jonny Ortega | Alvernia | Warren SixPack | Old Bridge (NJ) | OH | Verified |
Tyler Jones | Alvernia | First Capitol | Central York (PA) | OH/OP | Verified |
Jorge-Acevedo Ruiz | Alvernia | Borinquen Coqui | Colegio Adianez (PR) | L | Verified |
Ethyn Burczyk | Alvernia | Milwaukee VBC | Pius XI Catholic (WI) | S | Verified |
Tyler Anderson | Alvernia | xfer Elmira | Bellmore JFK (NY) | OH/OP | Verified |
Leo-Paul Rousseau | Aquinas | Carabins B | College Jean-De-Brebeuf (Canada) | S | Verified |
Joey Koss | Aquinas | Uno | Plainfield Central (IL) | OH | Verified |
Gavin Jonker | Aquinas | Impact Dynamic | Grand Haven (MI) | OH | Verified |
Chase Gil | Aquinas | Uno | Minooka (IL) | MH | Verified |
Hayden Regester | Aquinas | Rush | Casteel (AZ) | MH | Verified |
Noah Lourneco | Aquinas | xfer Fullerton College | Gahr (CA) | S | Verified |
Ernesto Lopez | Aquinas | | Barbara Goleman (FL) | OP | Verified |
Vaughn McConnell | Arcadia | Warren SixPack | Saint Joseph (NJ) | S | Verified |
Vinny Colucci | Arcadia | Sportime | Massapequa (NY) | L | Verified |
Evan Rothmann | Arcadia | EC Power | North Penn (PA) | OH | Verified |
Owen Uresti | Arcadia | Core | Berean Christian (CA) | L | Verified |
Danny Gonzalez | Arcadia | Yorktowne | Abington (PA) | L/OH | Verified |
Ryan Miller | Arcadia | Pagoda City | Exeter (PA) | MH | Verified |
Tyler Austad | Arcadia | Genuine | Carlsbad (CA) | OP | Verified |
Cameron Glines | Arcadia | Wiesbaden Eagles | Frankfurt International (Germany) | OH | Verified |
Max Sellers | Augustana | STL High Performance | Edwardsville (IL) | L | Verified |
Matthew Degnan | Augustana | Sports Performance | Benet Academy (IL) | S | Verified |
Aidan Rico | Augustana | Adversity | New Trier (IL) | L | Verified |
Marcus Rembert | Augustana | Club 1 | Plainfield North (IL) | MH | Verified |
Brandon Long | Baldwin Wallace | Breaker | Metea Valley (IL) | S | Verified |
Adan Gonzalez | Baldwin Wallace | Momentum | Mountain Ridge (AZ) | S | Verified |
Chris Moehl | Baldwin Wallace | Genuine | El Camino (CA) | MH | Verified |
Logan Reese | Baldwin Wallace | Club Lehigh Power | Owen J Roberts (PA) | MH | Verified |
Joe Meyer | Baldwin Wallace | Capital Sliders | Shenendehowa (NY) | L | Verified |
Donovan Travis | Baldwin Wallace | Advancement Academy | Reynoldsburg (OH) | MH | Verified |
Nick Irelan | Baldwin Wallace | Advancement Academy | Olentangy Liberty (OH) | OH | Verified |
Nick Reilman | Baldwin Wallace | Phoenix | Walsh Jesuit (OH) | OH | Verified |
Kamau Makaike | Baldwin Wallace | Pilipa'a | Kamehameha Hawai'i (HI) | OH | Verified |
Rasi Bailey | Baldwin Wallace | Advancement Academy | Northland (OH) | mh | Verified |
Mason Galindo | Baldwin Wallace | AZ Fear | Millenium (AZ) | L | Verified |
Nick Mazzone | Baldwin Wallace | Ohio Premier | - Bishop Fenwick (OH) | OP | Verified |
Aaric Gossett | Baldwin Wallace | xfer Columbus State CC | Olentangy (OH) | OH | Verified |
Zachary Petro | Baldwin Wallace | Chicago | Carl Sandburg (IL) | OP | Verified |
Michael Beard | Baldwin Wallace (xfer Urbana) | Vanguard | Hilliard Darby (OH) | OH | Verified |
Trevor Phillips | Ball State | Carolina Union | Cox Mill (NC) | OH | Verified |
Kevin Doran | Ball State | Sports Performance | Naperville North (IL) | MH | Verified |
Lukas Pytlak | Ball State | Adversity | Lake Zurich (IL) | OH/L | Verified |
Mark Wickstrom | Ball State | D1 | Elk Grove (IL) | OH | Verified |
Justin Kean | Belmont Abbey | Southern Ocean | Southern Regional (NJ) | OH | Verified |
Nathan Klimisch | Benedictine | Southport | Indian Trail (WI) | OP | Verified |
Tanner Beatie | Benedictine | Ultimate | Lockport (IL) | L | Verified |
Caleb Sorenson | BYU | Pipeline | Wheaton North (IL) | MH | Verified |
Miks Ramanis | BYU | Pacific Rim | Northgate (CA) | OH | Verified |
Brigham Spilsbury | BYU | Aspire | Mesa (AZ) | OH | Verified |
Jack Palmer | BYU | Wave | La Costa Canyon (CA) | OH | Verified |
Zeo Meyer | BYU | Sports Performance | Corona del Mar (CA) | S | Verified |
Ian Little | BYU | Forza 1 | Temecula (CA) | OP | Verified |
Cooper Jarman | BYU | Vegas United | Palo Verde (NV) | S | Verified |
David Hawkins | BYU | Clovis | Clovis (CA) | OH | Verified |
Anthony Cherfan | BYU | Santa Monica | Bishop Alemany (CA) | OP/OH | Verified |
Jake Diddy | Cal Lutheran | NCVC | Granite Bay (CA) | MH/OP | Verified |
Logan Marks | Cal Lutheran | NCVC | Jesuit (CA) | OP | Verified |
Dylan Schreibfeder | Cal Lutheran | SG Elite | South Pasadena (CA) | MH | Verified |
Andres Laboy | Campbellsville | San Juan | Colegio Sagrado Corazon de Jesus (PR) | L | Verified |
Gehrig Mickels | Campbellsville | Academy | Noblesville (IN) | OP/MH | Verified |
Elijah Miller | Campbellsville | Carolina Union | Waxhaw (NC) | OP/MH | Verified |
Mason McKinney | Campbellsville | Tampa Bay Raptors | Brooke Debartolo Collegiate (FL) | MH | Verified |
Ho Yin Leung | Campbellsville | Dragons VBC | Hong Kong (China) | OH | Verified |
Brent Knight | Campbellsville | Team Colorado | James Irwin Charter (CO) | S/L | Verified |
Grant Howat | Campbellsville | Raptors | Brooks De Bartalo (FL) | MH | Verified |
Jakob Kolk | Campbellsville | | Erkrath, Germany | OH | Verified |
Logan Shafer | Campbellsville | | Marana (AZ) | OH | Verified |
Isaac Paches | Campbellsville | | Castellion, Spain | OH/L | Verified |
Jordan Vallesteros | Campbellsville | Vegas United | Arbor View (NV) | L | Verified |
Damien Cole | Campbellsville | Team Colorado | James Erwin Blue (CO) | OH/OP | Verified |
Brennan Marzella | Carthage | Chicago Bounce | Lake Forest (IL) | MH | Verified |
Keegan Brumitt | Carthage | Ultimate | Bradley Bourbonnais (IL) | OH | Verified |
Brennan Marzella | Carthage | Chicago Bounce | Lake Forest (IL) | MH | Rumor Mill |
Gene McNulty | Carthage | Ultimate | Marist (IL) | S | Verified |
Jacob Craig | Charleston | | Thomas Dale (VA) | L | Verified |
Parker Watts | Charleston | Aces | (WA) | S | Verified |
Nathan Cartier | Charleston | Ocean Bay | Winter Park (FL) | OH | Verified |
Ian Vazquez | Charleston | Torrimar | Colegio Rosa Bell (PR) | OH | Verified |
Austin McKee | Charleston | AZ Fear | Millennium (AZ) | OH | Verified |
David Vales | Concordia Chicago | Ultimate | Sandburg (IL) | OH/OP | Verified |
Clayton Nix | Concordia Chicago | Adversity | Lakes Community (IL) | OH | Verified |
Anthony Panozzo | Concordia Chicago | Ultimate | Lincoln Way East (IL) | MH | Verified |
Nathan Campbell | Concordia Irvine | Pinnacle | Canyon (CA) | S/OP | Verified |
Liam Roberts | Concordia Irvine | D1 | Loyola Academy (IL) | OP/OH | Verified |
Alex Holland | Concordia Wisconsin | OVC | Fond du Lac (WI) | MH | Verified |
Spencer Herman | Concordia Wisconsin | Milwaukee VBC | Kimberly (WI) | OP | Verified |
Lance Krenik | CSUN | Orange Coast | Trabuco Hills (CA) | S | Verified |
Sebastian Herbst | Cumberland | | Melbourne Grammar (Australia) | | Verified |
Chase Erwin | Cumberland | xfer Judson | Templetone (CA) | OH | Verified |
Rylan Tillman | Cumberland | xfer Westcliff | Gahr (CA) | L | Verified |
Adam Manuel | Cumberland | | Johnson County (TN) | OH/S | Verified |
Codville Rogers | Cumberland | St. Kitts National Team | Verchilds (St. Kitts) | MH | Verified |
Wade Harman | Cumberland | C2 Attack | Watertown (TN) | | Verified |
Jacob Edgerley | Cumberland | | James T. Hutchison (AK) | | Verified |
Austin Runyard | Cumberland | Lake County | Antioch (IL) | OP/OH | Verified |
Cameron Milligan | Daemen | Pace Bootlegger | Pavilio (NY) | OH/OP | Verified |
Tanner Dahman | Dominican | Aspire | Basha (AZ) | OH | Verified |
Calvin Hertel | Dominican | MN Select | Lakeville South (MN) | OH | Verified |
Kyle Eggers | Dominican | VC United | Hononegah (IL) | OP | Verified |
Christian Guymon | Dominican | Rush | Basha (AZ) | L | Verified |
Miles Duncan | Dominican | AZ Fear | Millennium (AZ) | MH | Verified |
Christopher Gil | Eastern Nazarene | Nor’east Juniors | Lawrence (MA) | S | Verified |
Fernando Paredes | Eastern Nazarene | GSEVC | Passaic (NJ) | OH | Verified |
Matthew Mucha | Eastern Nazarene | Sportime | St. Francis Prep (NY) | OH/OP | Verified |
Sadiq Harmon | Eastern Nazarene | Western Mass | Putnam (MA) | MH | Verified |
Aaron Huang | Eastern Nazarene | | North Quincy (MA) | S | Verified |
Alejandro Garcia Fernandez | Eastern Nazarene | Borinquen Coqui | Saint Francis (PR) | OP | Verified |
Jose DelValle | Eastern Nazarene | Western Mass | Putnam (MA) | S | Verified |
Leonel Caceres | Eastern Nazarene | Husky | Newington (CT) | S/OH | Verified |
Ryan Lively | Fontbonne | xfer Purdue-Fort Wayne | Mehlville (MO) | OH | Verified |
Alexander Gantt | Fontbonne | Club Texas | Aledo (TX) | S | Verified |
Joseph Huster | Fontbonne | MOVA | Lutheran South (MO) | MH | Verified |
Andrew Randolph | Fontbonne | STL High Performance | Lindbergh (MO) | OH | Verified |
Sam Peters | George Mason | Adversity | Lyons Township (IL) | MH | Verified |
Niko Colburn | George Mason | Pinnacle | Huntington Beach (CA) | OH | Verified |
Jason Ashenfelter | George Mason | SCVC | Redondo Union (CA) | MH | Verified |
Colin Heath | George Mason | Chicago Bounce | New Trier (IL) | OH | Verified |
Omar Hoyos | George Mason | MVP Academy | Archbishop McCarthy (FL) | OH | Verified |
Adam Ansel | Georgetown | xfer Urbana | Hilliard Darby (OH) | OH | Verified |
Isaiah Mitchell | Georgetown | (xfer Urbana) | Schaumburg (IL) | S | Verified |
Liam Morrissey | Georgetown | (xfer Urbana) | Desert Oasis (NV) | OP | Verified |
Tyler Chavez | Georgetown | (xfer Urbana) | Liberty (NV) | OH | Verified |
Reece Brown | Georgetown | | Don Lugo (CA) | MH | Verified |
Tyree Wesley | Georgetown | MOVA | Bishop Dubourg (MO) | MH | Verified |
Ryan Gunn | Georgetown | Rangitoto College (New Zealand) | | OH | Verified |
Kacper Dobrowolski | Georgetown | (xfer Urbana) | Azw Uwm Qlsztyn, Poland | S | Verified |
Krzysztof Kowalski | Georgetown | Poland | Poland | OH/OP | Verified |
Jake Manning | Georgetown | xfer Urbana (NCVC) | Sheldon (CA) | MH | Verified |
Damian Bilko | Georgetown | KS Stocznia Darlowo | Cyprian Kamil Norwid VIII (Poland) | OH/L | Verified |
Will Connaughton | Georgetown | Cincinnati Attack | St Xavier (OH) | OH | Verified |
Sam Hargett | Georgetown | (xfer Urbana) | Elder (OH) | OH | Verified |
Kaleb Patrick | Greenville | Lake County | Grayslake Central (IL) | L | Verified |
Trevor Schultz | Harvard | Ocean Bay | Bartram Trail (FL) | MH | Verified |
James Bardin | Harvard | 949 | Santa Margarita (CA) | S | Verified |
Logan Sharp | Hawaii | SCVC | El Segundo (CA) | L | Verified |
Makua Marumoto | Hawaii | Spike and Serve | Hawai'i Baptist Academy (HI) | OH | Verified |
Austin Buchanan | Hawaii | Bay to Bay | Monte Vista(CA) | S | Verified |
Jack Walmer | Hawaii | MB Surf | Mira Costa (CA) | S | Verified |
Jon Fonda | Indiana Tech | Louisville Fury | Floyd Central (IN) | MH/OP | Verified |
Preston Bright | Indiana Tech | Club 1 | Plainfield East (IL) | OH | Verified |
Joshua Byrne | Indiana Tech | Academy | Roncalli (IN) | OH | Verified |
Brandon Jones | Indiana Tech | Louisville Fury | Shelby County (KY) | DS/S | Verified |
Jacob Shellman | Indiana Tech | Louisville Fury | St. Xavier (KY) | DS | Verified |
Samuel Eiland | Indiana Tech | The Academy | Roncalli (IN) | S | Verified |
Grant Meeks | Indiana Tech | Empowered | Leo Senior High (IN) | OH/DS | Verified |
Mario Capo | Indiana Tech | Academy | Fishers (IN) | OH | Verified |
Peter Demoulin | Indiana Tech | Space Needle | Henry M Jackson (WA) | MH | Verified |
Adam Lopata | Jamestown | Milwaukee VBC | Germantown (WI) | L | Verified |
Trevor Kozlowski | Judson | Ultimate | Lincoln Way Central (IL) | MH | Verified |
Luke Hoffman | Juniata | Pagoda City | Exeter (PA) | MH | Verified |
Luke Schmidt | Juniata | Team Indiana | Center Grove (IN) | S | Verified |
Jason Brandon | Juniata | Sportime | Scholars Academy (NY) | L | Verified |
Ryan Meyer | Juniata | Steel City | Seneca Valley (PA) | OH/MH | Verified |
Tyler Goldsborough | Juniata | Pagoda City | Exeter (PA) | OH | Verified |
Reese Ganter | Juniata | Pagoda City | Exeter (PA) | S | Verified |
Tim Matijevic | Lakeland | CPVC | Palatine (IL) | OP/OH | Verified |
Ben Busalacchi | Lakeland | Milwaukee VBC | Muskego (WI) | OH/OP | Verified |
Colin Kenney | Lakeland | Milwaukee VBC | Shorewood (WI) | OH/OP | Verified |
Simon Torwie | LBSU | German Youth NT | Carl-Von-Weinberg-Schule (Germany) | OP | Verified |
Nato Dickinson | LBSU | Pinnacle | Corona Del Mar (CA) | OP/OH | Verified |
Sebastian Rodriguez | LBSU | Balboa Bay | Redondo Union (CA) | OH | Verified |
Caden Jackson | LBSU | 949 | Dana Hills (CA) | L | Verified |
Noah Robin | LBSU | Pinnacle | Huntington Beach (CA) | MH | Verified |
Clarke Godbold | LBSU | SCVC | Palos Verdes Peninsula (CA) | OP | Verified |
Matthew Iamaleava | LBSU | Rockstar | Long Beach Poly (CA) | MH | Verified |
Caden Ritchey | Lees-McRae | Club 1 | Minooka (IL) | L | Verified |
Connor Keating | Lewis | Ultimate | Andrew (IL) | OH | Verified |
Landon Krause | Lewis | Milwaukee VBC | Kimberly (WI) | OH | Verified |
Cooper Armstrong | Lewis | SMBC | Foothill Technology (CA) | S/OH | Verified |
Evan Giorgi | Lewis | SMBC | Camarillo (CA) | OP | Verified |
Keaton Long | Lewis | Excel | Plano (TX) | OH/OP/MH | Verified |
Liam Buck | Lewis | Beaver Valley Premier | Ambridge (PA) | OH | Verified |
Tyler Simpson | Lewis | Yorktowne | Bethel Park (PA) | MH | Verified |
Jacob Miller | Lincoln Memorial | C2 Attack Beach | Beech (TN) | DS | Verified |
Lucas Chazo | Lincoln Memorial | Xfer John Tyler CC | Midlothian (VA) | MH | Verified |
Ken Naples | Lindenwood | Lockport | Sweet Home (NY) | MH/OP | Verified |
Rodney Wallace | Lindenwood | STL High Performance | Pattonville (MO) | MH | Verified |
Carter Stenmark | Lindenwood | Sports Performance | Naperville Central (IL) | OH | Verified |
Connor Sheehan | Lindenwood | STL High Performance | O’Fallon (IL) | S | Verified |
Eric Winn | Lindenwood | MVP Academy | South Forsyth (GA) | L | Verified |
Clay Wieter | Lindenwood | STL High Performance | Lindbergh (MO) | OH | Verified |
Sebastian Gawronski | Loras | D1 Volleyball | Maine South (IL) | OP | Verified |
Colin Dahill | Loras | CVC | St. Rita (IL) | OH | Verified |
Tucker Ziegenhorn | Loras | Iowa Select | Geneseo (IL) | OP | Verified |
Joey Marchetti | Loras | Future | | OH/DS | Verified |
Danny Hofmann | Loras | 630 | Hinsdale Central (IL) | OH | Verified |
Jake Bonnett | Loras | Ultimate | Marist (IL) | OH | Verified |
Quin Cummings | Loras | Uno | Providence Catholic (IL) | OP | Verified |
Tyler Kratochvil | Loras | Motion | Muskego (WI) | OH | Verified |
Michael Dziewior | Loras | | Glenbard North (IL) | MH | Verified |
Zach Henstein | Loras | Ultimate | Lincolnway East (IL) | OH/OP | Verified |
Juan Pablo Gonzalez | Lourdes | | Sacred Heart of Jesus (PR) | S | Verified |
Ben Mormile | Lourdes | | Worthington Kilbourne (OH) | OP | Verified |
Dan Mangun | Loyola | Uno | Joliet Catholic (IL) | S | Verified |
Jonathan Drysdale-Anderson | Loyola | Richmond (England) | Tasis (England) | OP | Verified |
Justin Ross | Loyola | Adversity | Stevenson (IL) | MH | Verified |
Jimmy Meinhart | Loyola | Future | Glenbard West (IL) | MH | Verified |
Jack Martel | Loyola | STL High Performance | Kirkwood HS (MO) | MH | Verified |
Parker Van Buren | Loyola | Milwaukee VBC | Middleton (WI) | OH | Verified |
Josh Gottlieb | Loyola | Sports Performance | Wheaton-Warrenville South (IL) | OP | Verified |
Sebastian Lara | Loyola | The HBC | Mater Dei (CA) | OH | Verified |
Matt Oakley | Loyola | OCVC | Sage Creek (CA) | L | Verified |
Ben Montplaisir | Loyola | OCVC | Woodbridge (CA) | MH | Verified |
Rylan Wiatrowski | Marian | Adversity | Libertyville (IL) | OP | Verified |
Marquize Graham | Marian | Orlando Gold | Winter Park (FL) | L | Verified |
Nik Oltmanns | McKendree | Minnesota Select | East (MN) | MH | Verified |
Nikos Xydakis | McKendree | VC United | Boylan Catholic (IL) | OP | Verified |
Ashton Gaudioso | McKendree | APV | Salpointe Catholic (AZ) | MH | Verified |
Kolten Christenson | McKendree | AZ Fear | Sandra Day O'Connor (AZ) | OH | Verified |
Chris Kissling | McKendree | Pulse | Los Altos (CA) | L | Verified |
Cameron Fimbres | McKendree | Rush | Pueblo (AZ) | OH | Verified |
Dylan Cohan | Menlo | Central Coast | Carmel (CA) | MH/OH | Verified |
Jaidon Padua | Menlo | Central Cal | Buchanan (CA) | OP/OH | Verified |
Zac Barbato | Messiah | | Beaver County Christian (PA) | OH | Verified |
Christian Wolf | Messiah | Infinity | Central Bucks East (PA) | OH | Verified |
Owen Hanzelman | Messiah | | Hempfield (PA) | L | Verified |
Joey Boujaoude | Midway | Cincinnati Attack | Lakota East (OH) | MH | Verified |
Hugh Dulay | Midway | | Woodbridge (NJ) | L | Verified |
Justin Pinto | Midway | BCO | St. Patrick (CAN) | L | Verified |
Bryce Pickett | Midway | xfer Arizona Christian | Lowell (OR) | OH | Verified |
Jonathan McGuyer | Midway | Arizona Premier | Buena (AZ) | OH | Verified |
Omari Morris | Milligan | Sports Performance | Oswego East (IL) | MH | Verified |
Jensen Mast | Millikin | Ajax | | | Verified |
Ryan Gould | Millikin | Absolute Zero | | | Verified |
Chelan Beavers | Millikin | Austin Juniors | | | Verified |
Mike Anderson | Millikin | Club 1 | Plainfield Central (IL) | MH/OP | Verified |
Jakob Henderson | Millikin | Team Indiana | | | Verified |
Sean Sabaluski | Misericordia | Northeast Allia | Lake-Lehman (PA) | MH/OP | Verified |
Zane Martin | Misericordia | Quandomania | Clearview Regional (NJ) | OH/OP | Verified |
Alex Furlong | Misericordia | Warren SixPack | Jackson Memorial (NJ) | OH/L | Verified |
Anthony DePalma | Misericordia | SideOut Sports | Wayne Valley (NJ) | OH/OP | Verified |
Felipe Mendez | Missouri Baptist | Parana, Brazil | | OH | Verified |
Jordan Harris | Missouri Baptist | MOVA | Fort Zumwalt West (MO) | DS | Verified |
Dylan Turner | Missouri Baptist | Kaizen | Elgin (OK) | MH | Verified |
Kyle Merzweiler | Missouri Baptist | MOVA | St. Mary’s (OH) | M/OP | Verified |
Jacob Heuermann | Missouri Baptist | STL High Performance | DeSmet (MO) | OH | Verified |
Michael Olson | Missouri Baptist | STL High Performance | Lafayette (MO) | OH | Verified |
Milos Markovic | Missouri Baptist | Valjevo, Serbia | | OH | Verified |
Jacob Simmons | Missouri Baptist | Forza 1 | Hemet (CA) | OH/OP | Verified |
Daniel Borsi | Missouri Baptist | xfer Briar Cliff | | OH | Verified |
Kelly Benedict | Missouri Baptist | | Affton (MO) | OH/L | Verified |
Francesco Michelini | Missouri Baptist | Carpi, Italy | | S | Verified |
Charles Carter | Missouri Baptist | xfer St. Xavier | | OP | Verified |
Petar Lecic | Missouri Baptist | Podgorica, Montenegro | | MH | Verified |
Clayton Altenbernd | Missouri Baptist | STL High Performance | Oakville (MO) | OH | Verified |
Eric Luu | Missouri Baptist | | Bayless (MO) | DS | Verified |
Sam Goedde | Missouri Baptist | STL High Performance | Parkway West (MO) | OH | Verified |
Logan Essen | Mount St. Joseph | | Oak Hills (OH) | L | Verified |
Craig Dannemiller | Mount St. Joseph | Cincinnati Attack | St. Xavier (OH) | L | Verified |
Spencer Stanley | Mount Vernon Nazarene | Vanguard | Mount Vernon (OH) | OH | Verified |
Mitchell Jessup | Mount Vernon Nazarene | | Mount Vernon (OH) | S/DS | Verified |
Colin Ashworth | Mount Vernon Nazarene | Advancement Academy | Rutherford B Hayes (OH) | S | Verified |
Landon Ewers | Mount Vernon Nazarene | Advancement Academy | Mount Vernon (OH) | MH | Verified |
Caden Donaldson | Mount Vernon Nazarene | Vanguard | Jackson (OH) | OH | Verified |
Jaysen Matsumoto | Mount Vernon Nazarene | Pure Aloha | James B Castle (HI) | S | Verified |
Luke Funte | Mount Vernon Nazarene | | | MH/OH | Verified |
Riley Barretto | Mount Vernon Nazarene | Pure Aloha | President Theodore Roosevelt (HI) | OP | Verified |
Daniel Skrzypchak | Mount Vernon Nazarene | Pipeline | South Elgin (IL) | L | Verified |
Tommy Clausz | MSOE | Milwaukee VBC | Kimberly (WI) | MH | Verified |
Luke Nelson | MSOE | Pipeline | Lake Park (IL) | S | Verified |
Kenny Kirnberger | MSOE | VC United | Boylan Catholic (IL) | L | Verified |
Karson Eggert | North Central | Club 1 | Plainfield East (IL) | S/OP | Verified |
Carson Skalbeck | North Central | Southport | Indian Trail (WI) | L | Verified |
Luke Schmidt | North Central | xfer Juniata | Center Grove (IN) | S | Verified |
Tyler Donovan | North Central | Adversity | Lakes (IL) | S/OP | Verified |
Nathan Jones | North Central | Adversity | Palatine (IL) | MH | Verified |
Frank Podgorny | North Central | D1 | Niles West (IL) | MH | Verified |
Shane Wegrzyn | North Central | Ultimate | Lincoln Way West (IL) | OP/MH | Verified |
Hayden Coday | North Central (xfer Urbana) | AZ Fear | Millennium (AZ) | MH | Verified |
Emanuel Adames | North Greenville | Borinquen Coqui | Notre Dame (PR) | MH | Verified |
Mark Autry | North Greenville | Richmond | Monacan (VA) | OPP | Verified |
Jorge Riesgo | North Greenville | Carolina Union | Oceanside Collegiate Academy (SC) | S | Verified |
Tyeghu Brad Uhm | North Park | | Gyeonggi Suwon Intl School (Republic of Korea) | OH/OP | Verified |
Erik Bullard | North Park | Xfer Santa Barbara City College | Scott’s Valley (CA) | OP | Verified |
Emmanuel Eugene | North Park | Lake County | Grayslake Central (IL) | OH | Verified |
Alejandro Condoy | North Park | Xfer Greenville | Guayaquil, Ecuador | S/DS | Verified |
Christian Ayar | North Park | Ultimate | South Elgin (IL) | OP | Verified |
Walter Berthold | North Park | Aloha State | Roosevelt (HI) | L | Verified |
Kaleb Patrick | North Park | Lake County | Grayslake Central (IL) | L | Verified |
Johnny Cullishpuma | North Park | Chicago Elite | Prosser Career Academy (IL) | OH | Verified |
Parker Payne | North Park | Orlando Gold | Winter Park (FL) | MH | Verified |
Ikenna Nkuku | North Park | Chicago Elite | Montini Catholic (IL) | MH | Verified |
Deonte William | North Park | | St. Croix Educational (VI) | L/DS | Verified |
Teddy Gedville | North Park | Lake County | Grayslake North (IL) | S | Verified |
Sotiris Siapanis | Ohio State | Nea Salamina | Nicosia (Cyprus) | OH | Verified |
Tommy Poole | Ohio State | Vanguard | Dublin Jerome (OH) | L | Verified |
Noah Platfoot | Ohio State | Vanguard | Hilliard Darby (OH) | S | Verified |
Jacob Pasteur | Ohio State | Yorktowne | | OH | Verified |
Nate Wilson | Ohio State | Yorktowne | Northeastern (PA) | OH | Verified |
Quinton Dickerson | Olivet | Club 1 | Lisle (IL) | MH | Verified |
Tyler Vedder | Orange Coast CC | Ultimate | Lincoln Way West (IL) | L | Verified |
Ian Argento | Penn State | Mizuno East | Saint Joseph (CT) | MH | Verified |
Toby Ezeonu | Penn State | Warren Sixpack | North Brunswick (NJ) | MH | Verified |
Michal Kowal | Penn State | AKS Resovia Rzeszów | V Liceum Ogólnokształcące (Poland) | OH | Verified |
Will Kuhns | Penn State | Steel City | Hempfield (PA) | OH | Verified |
Michael Valenzi | Penn State | Ocean Bay | Cardinal Gibbons (FL) | OH | Verified |
Luke Snyder | Penn State | SCVC | Redondo Union (CA) | S | Verified |
Mitch Tucker | Penn State | | Fairport (NY) | OH | Verified |
Owen Wienczkowski | Penn State Behrend | Tool City | Fort LeBoeuf (PA) | MH | Verified |
Josh Meyer | Penn State Behrend | Beaver Valley Premier | Ambridge (PA) | MH | Verified |
Alex Jackson | Penn State Behrend | Tool City | Cochranton (PA) | S | Verified |
Joe Deluzio | Pepperdine | MVP Academy | The First Academy (FL) | OH | Verified |
Andersen Fuller | Pepperdine | Pace Bootlegger | Fayetteville-Manilus (NY) | OP | Verified |
Trey Cole | Pepperdine | Academy | Connetquot (NY) | L | Verified |
Henry Wedbush | Princeton | SCVC | Loyola (CA) | S | Verified |
Gavin Leising | Princeton | Sports Academy | William S. Hart (CA) | MH | Verified |
Michael “Ben” Harrington | Princeton | Future | Glenbard West (IL) | OH | Verified |
Josh Coan | Princeton | Pace Bootlegger | Penfield (NY) | MH | Verified |
Charlie Rogers | Princeton | West VB Nike Elite | Windward (CA) | S | Verified |
Vicente Ibarra | Purdue Fort Wayne | St. Thomas Morus | Chile | OH | Verified |
Jacob Christopher | Purdue Fort Wayne | STL High Performance | Northwest (MO) | OP | Verified |
Hunter Clasen | Purdue Fort Wayne | Pulse | Santiago (CA) | OH | Verified |
Bryce Walker | Purdue Fort Wayne | Future | St. Francis (IL) | MH | Verified |
Hunter Clasen | Purdue Fort Wayne | Pulse | Santiago (CA) | OH | Verified |
Ryan Cymbor | Queens | Yorktowne | State College (PA) | OH | Verified |
Troy Sly | Reinhardt | Ocean Bay | | MH | Verified |
Jake Pennypacker | Reinhardt | Ocean Bay | | S | Verified |
Ian Robinson | Reinhardt | Atlanta Extreme | | OH | Verified |
Victor Pacheco | Reinhardt | A5 | | OP | Verified |
Ryan Parker | Saint Francis | Long Island | Northport (NY) | S | Verified |
Teague McDonnell | Saint Francis | Bay to Bay | Monte Vista (CA) | OH | Verified |
Peyton Blain | Saint Francis | Yorktowne | Central Dauphin (PA) | L | Verified |
Anthony Pfeiffer | Saint Xavier | Xfer Queens Charlotte | Lockport (IL) | S/OP | Verified |
John Glennon | Saint Xavier | Uno | Lincoln Way East (IL) | MH | Verified |
Shane Ooms | Saint Xavier | Uno | Minooka (IL) | OH | Verified |
Brendan Chausse | Saint Xavier | xfer Moraine Valley | Marist (IL) | L | Verified |
Anthony Figueroa | Saint Xavier | 630 | Downers Grove South (IL) | L | Verified |
Jacob McClain | Saint Xavier | Ultimate | Marist (IL) | MH | Verified |
Mason Nafziger | Saint Xavier | Uno | Central Catholic (IL) | L | Verified |
Kris Springer | Saint Xavier | Ultimate | Brother Rice (IL) | OH | Verified |
Vejas Cuplinskas | Saint Xavier | Adversity | Riverside-Brookfield (IL) | OH | Verified |
Mitchell Seggerman | Saint Xavier | High Flyers | Siouxland Christian (IA) | OH/OP | Verified |
Jason Klein | Saint Xavier | 630 | Oak Park-River Forest (IL) | S | Verified |
Paolo Mondini | Springfield | Sports Performance | Bolingbrook (IL) | S | Verified |
Austin Richards | Springfield | Yorktowne | Northeastern (PA) | S | Verified |
Juan Marin | St. Francis Brooklyn | | Colegio San Ignacio de Loyola (PR) | MH | Verified |
Matthew Mongin | St. Francis Brooklyn | MVP Academy | Winter Park (FL) | S | Verified |
Aramis Rodriguez | St. Francis Brooklyn | Torrimar | San Ignacio (PR) | OH | Verified |
Jackson Corcoran | St. Norbert College | Ozaukee | Whitefish Bay Dominican (WI) | MH/OP | Verified |
Joshua Hoening | St. Norbert College | Southport | Kenosha Bradford (WI) | OP/MH | Verified |
Luke Turner | Stanford | SCVC | Loyola (CA) | OH | Verified |
Jacob Stark | Stevens Institute | Sports Performance | St. Charles East (IL) | MH | Verified |
Carver Weirick | Stevens Tech | SG Elite | San Marino (CA) | OH | Verified |
Aidan O'Brien | Stevenson | Yorktowne | Central Bucks South (PA) | MH | Verified |
Jan Nunez | Thomas More | Toreros | Celebration (FL) | MH/OP | Verified |
Drew Vallandingham | Thomas More | | Edgewood (OH) | MH | Verified |
Quentin Roberts | Thomas More | | Village Christian (CA) | OH | Verified |
Mason Collver | Thomas More | | Zionsville (IN) | MH | Verified |
Alex McHenry | Thomas More | | Holy Cross (KY) | OP | Verified |
Jackson Sinnard | Thomas More | Cincinnati Attack | Elder (OH) | MH | Verified |
Alex Menelli | Trine | Club 1 | Plainfield East (IL) | OH | Verified |
Matt Stillman | Trine | Ultimate | Lincoln Way Central (IL) | MH | Verified |
Landon Barrow | Trine | Team Indiana | Noblesville (IN) | MH | Verified |
Nate Unsicker | Trine | Uno | Downers Grove South (IL) | L | Verified |
Nick Woolley | Trine | Club 1 | Plainfield North (IL) | OP | Verified |
Ryan Schmidt | Trinity Christian | Vanguard | Bloom Carroll (OH) | S | Verified |
Bradyn Zula | Trinity Christian | Johnston | Pella Christian (IA) | OH | Verified |
Bartlomiej Maciczak | Trinity Christian | | John Hancock College Prep (IL) | MH | Verified |
Evan Johnson | Trinity Christian | 303 | Columbine (IL) | MH | Verified |
Mike Hay | Trinity Christian | Future | Willowbrook (IL) | MH | Verified |
Benjamin Symanzik | Trinity Christian | | Faith International (MI) | DS/OH | Verified |
Nick Mioni | Trinity Christian | CVC | Richards (IL) | S | Verified |
Alex Costa | Trinity Christian | CVC | Richards (IL) | OH | Verified |
Reese DeElena | Tusculum | San Antonio Tribe | (TX) | S | Verified |
James Born | Tusculum | xfer Cumberland | | OH | Verified |
Jack Wozniak | Tusculum | Future | Glenbard East (IL) | MH | Verified |
Taylor Phillips | Tusculum | Front Range | Coronado (CO) | L | Verified |
Dane Loup | Tusculum | Bayou Boys | Archbishop Hannah (LA) | OH | Verified |
Colby Landry | Tusculum | Bayou Boys | Assumption (LA) | OH | Verified |
Preston Nowak | UC Merced | NCVC | Nevada Union (CA) | OH | Verified |
Connor Campbell | UCI | Wave | San Diego (CA) | MH | Verified |
Francesco Sani | UCI | TVP | Walter Johnson (MD) | OH | Verified |
Jackson Payne | UCI | Coast | Carlsbad (CA) | MH | Verified |
Dylan Zhai | UCI | Bay to Bay | Archbishop Mitty (CA) | S | Verified |
Conner Dahm | UCI | Bay to Bay | Monte Vista (CA) | OH | Verified |
Gustavo Gomes | UCI | Balboa Bay | Newport Beach (CA) | L | Verified |
Guy Genis | UCLA | Maccabi Tel-Aviv | Alliance (Israel) | MH | Verified |
Ethan Champlin | UCLA | Coast | Classical Academy (CA) | OH | Verified |
Grant Sloane | UCLA | OCVC | Northwood (CA) | OH | Verified |
Myles Partain | UCLA | Pac6 | Pacific Palisades (CA) | S/OP | Verified |
Reece Francke | UCSB | Coast | St Augustine (CA) | MH | Verified |
Jaden Glenn | UCSB | Balboa Bay | Corona Del Mar (CA) | L | Verified |
Dominic Lang | UCSB | West | St. Monica (CA) | OH | Verified |
Andrew Reavis | UCSB | 949 | Laguna Beach (CA) | OH | Verified |
Dain Johnson | UCSB | Rockstar | Mira Costa (CA) | MH | Verified |
Sam Collins | UCSB | Rockstar | Mira Costa (CA) | OH | Verified |
Rees Barnett | UCSB | SCVC | Redondo Union (CA) | OH | Verified |
Mohan Duvvuri | UCSC | Mountain View | Saratoga (CA) | S | Verified |
Ethan Makishima | UCSC | Mountain View | Mountain View (CA) | MH | Verified |
Colby Hurdle | UCSC | Pulse | El Modena (CA) | OH/MH | Verified |
Cinjun Coe | UCSC | xfer El Camino College | Redondo Union (CA) | OH | Verified |
Paya Vatanshena | UCSD | Pinnacle | University (CA) | L | Verified |
Nick
Nick Rigo | UCSD | 949 | Dana Hills (CA) | MH | Verified |
Andrew Boyle | UCSD | SG Elite | Crescenta Valley (CA) | S | Verified |
Mikaja Dart | University of St. Katherine | Pure Aloha | James B. Castle (HI) | OH | Verified |
Chandler Law | University of St. Katherine | Aloha State | University Lab (HI) | OH/DS | Verified |
Bryan Salgado | University of St. Katherine | Club Wood | Norwalk (CA) | S/DS | Verified |
Talen Palpallatoc | University of St. Katherine | Pulse | Murrieta (CA) | S | Verified |
Jorge Pando | University of St. Katherine | xfer Rockford University | Colegio Nuestra Senora Del Carmen (PR) | S/OP | Verified |
Cesar Contreras | University of St. Katherine | Club Wood | South Gate (CA) | MH/OP | Verified |
Kacper Dobrowolski | Urbana | AZW UWM QLSZTYN | Poland | S | Verified |
Jake Manning | Urbana | NCVC | Sheldon (CA) | MH | Verified |
Adam Ansel | Urbana | Vanguard | Hilliard Darby (OH) | OH | Verified |
Jacob Martinez | Urbana | xfer Concordia -Irvine | Mater Dei High School (CA) | L | Verified |
Danny Sutton Farrell | USC | Xfer Loyola | Westlake (CA) | MH | Verified |
Jack Deuchar | USC | Spike and Serve | Punahou (HI) | OH/L | Verified |
Jackson Reed | USC | 949 | Cathedral Catholic | OH/L | Verified |
Peter Brown | USC | Chicago Bounce | New Trier (IL) | OP | Verified |
Christian Thomas | USC | SCVC | Redondo Union (CA) | MH | Verified |
Kyle Paulson | USC | Pinnacle | Millikan (CA) | S/OP | Verified |
Matthew Spellman | USC | Milwaukee Sting | Waukesha West (WI) | OH | Verified |
Christian Neumann | Vanguard | NCVC | Placer (CA) | MH | Verified |
Andrew Guaragno | Vassar | Warren Sixpack | Holmdel (NJ) | OH | Verified |
Andrew (AJ) Erickson | Vassar | Coast | Scripps Ranch (CA) | S | Verified |
Colin Jones | Vassar | Coast | Rancho Bernardo (CA) | MH | Verified |
Jacob Kim | Vassar | Mountain View | Amador Valley (CA) | S | Verified |
Theo Mack | Vassar | SMBC | Cate School (CA) | OH | Verified |
Vaughn Ramsey | Vassar | 303 | Kent Denver School (CO) | OH/MH | Verified |
Spencer Persad | Viterbo | Aces | Milwaukie (OR) | MH | Verified |
Alex Kratzenstein | Viterbo | 303 | Heritage (CO) | OH | Verified |
Latrell Aikens | Webber | | Evans (FL) | OH | Verified |
Kevin McCarthy | Webber | | Seminole Ridge (FL) | OP | Verified |
Tinaishe Ian Ndavazocheva | Webber | AM Volleyball Academy | Churchill (Harare, Zimbabwe) | OH/OP | Verified |
Kai Desauguste | Webber | xfer Erskine | Seminole (FL) | OH | Verified |
Luis Lourido | Webber | | Ronald W. Reagan Doral (FL) | OP | Verified |
Eduardo Ramos Quiros | Webber | Spikers VC | American School (El Salvador) | MH/OH | Verified |
Bury Inelus | Webber | | Palm Beach Central (Haiti) | MH/OP | Verified |
Luiz Gustavo Pereira Silva | Webber | xfer Missouri Valley | Ilumina (Brazil) | OH/OP | Verified |
Victor Siqueira | Webber | xfer Missouri Valley | Tema Colégio (Brazil) | OH/S | Verified |
Austin Strickler | Webber | | Chittenango (NY) | MH | Verified |
Shawn Trznadel | Wentworth | xfer Purdue Fort Wayne | Clarence (NY) | S | Verified |
Tyler Jack | Wentworth | Mountain View | Leigh (CA) | OH | Verified |
Anthony Krzykowski | Wentworth | Pioneer Valley Jrs | Agawam (MA) | S | Verified |
Jacob Labouliere | Wentworth | Lehigh Power | Central Bucks East (PA) | OH/OP | Verified |
Jacob Waga | Wentworth | ACAD | Commack (NY) | OP | Verified |
Leonardo Minetto | William Penn | Elase (Brazil) | | MH/OP | Verified |
Lucas Bermudez | William Penn | Sesi Sao Paulo (Brazil) | | S | Verified |
Francisco Cruz | William Penn | Borinquen Coqui | St. Mary's (PR) | S | Verified |
Victor Jerez | William Penn | xfer Warner | Hagerty (FL) | OH | Verified |
Carlos Avilez | William Penn | Lake County | Zion-Benton Township (IL) | L | Verified |
JohnieJoel Jackson | William Penn | xfer Pine Manor | Westfield (TX) | OP | Verified |
Alexis Rosario | William Penn | | Payne Tech (NJ) | MH | Verified |
Harrison Paul | William Penn | Elevation | Mountain Vista (CO) | MH | Verified |
Anthony Torres | William Penn | Sports Performance | Oswego East (IL) | OP | Verified |
Charlie Figy | William Penn | Fox Valley Performance | Appleton North (WI) | MH | Verified |
Nick Perez | William Penn | San Antonio Tribe | Brackenridge (TX) | OH | Verified |