Name | School | Club | High School |
Jesse Abrams | UCSC | Bay to Bay | Cyoress Charter/Soquel (CA) |
Eric Abrolat | Mckendree | STL High Performance | Marquette (MO) |
Isaiah Acfalle | Clarke | IMUA | San Benito (CA) |
Austin Adank | St. Ambrose | Naperville | Downers Grove South (IL) |
Stanson Afoa | Emerson | IMUA | A.J. Dimond (AK) |
Matthew Aguirre | UC Merced | Mountain View | Arch Bishop Mitty (CA) |
Harrison Albert | Lees-McRae | | West Broward (FL) |
Aidan Albrect | Penn State | Warren SixPak | Old Bridge (NJ) |
Felix Alvarado | Missouri Valley | xfer Santa Monica CC | xfer Santa Monica CC |
Ian Alvarez | Rutgers-Newark | Vaqueros | Saint John's School (Puerto Rico) |
Nick Amos | Ramapo | Warren SixPak | Fair Lawn (NJ) |
Besmir Arslani | Kean | Warren | xfer from NJCU |
Logan Baerenwald | MSOE | WVA Nightmares | Kimberly (WI) |
Jackson Bantle | UCLA | HBC | Loyola (CA) |
Thomas Barczik | Mount St. Vincent | | Sachem (NY) |
Weston Barnes | George Mason | Balboa Bay | Laguna Beach (CA) |
Alex Barnhard | Rutgers-Newark | xfer Kean | xfer Kean |
Sean Barry | St. Xavier | D1 | Loyola Academy (IL) |
Nick Bartlett | Cardinal Stritch | Southport | Burlington (WI) |
Kameron Beans | Juniata | Tampa Invaders | Broadneck (FL) |
Tom Beckman | Lewis | STL High Performance | SLUH (MO) |
Dusan Bekovic | Missouri Valley | OK NIS VBC | Gimnazija (Serbia) |
Nick Bendell | Harvard | Ultimate | Carl Sandburg (IL) |
Andy Benesh | USC | SCVC | Palos Verdes (CA) |
Nick Bennett | Saint Francis | Panther | Central Bucks East (PA) |
Morty Berglind | St. Ambrose | | Marist (IL) |
Dylan Berry | Culver-Stockton | Southport | Racine Case (WI) |
Justin Beskeen | CSUN | NCVC | Bear River (CA) |
Brennan Beyner | Belmont Abbey | Academy Volleyball | Roosevelt (OH) |
Mark Bilanzic | Mckendree | CVC | Andrew (IL) |
Zachary Blasgen | Culver-Stockton | CVC | Lincoln-Way North (IL) |
Gilius Blinstrubas | Siena Heights | Sports Performance | Downers Grove North (IL) |
Christian Blough | Ohio State | Pace Bootlegger | McQuaid (NY) |
Cody Bolan | Carthage | D1 | Glenbrook North (IL) |
Dustin Borenstein | Mckendree | Adversity | Highland Park (IL) |
Connor Brandow | Ramapo | Long Island | Eastport South Manor (NY) |
Tom Brandstetter | Missouri Valley | TSV Muehldorf VBC | Ruperti HS (Germany) |
Johannes Brink | California Baptist | Orange Coast xfer | Norco (CA) |
JB Brinkerhoff | Lewis | Vanguard | Hillard Darby (OH) |
Zach Brown | Missouri Valley | xfer Santa Monica CC | xfer Santa Monica CC |
Trevor Bryant | CSUN | NCVC | Nevada Union (CA) |
Jackson Burge | California Baptist | Arizona Fear | Deer Valley (AZ) |
Michael Burke | Hannibal Lagrange | Warren Sixpak | Highland Lakes (NJ) |
Matt Butler | LBSU | HBC | Huntington Beach (CA) |
Paco Cabrera | Coker | | Colegio Marista (Puerto Rico) |
Evan Carey | Ramapo | South Jersey | Washington Township (NJ) |
Braden Carter | Pacific | Bones | Royal (CA) |
Ryan Casci | Ramapo | | South Kingstown (RI) |
Grant Chalmers | UCLA | SCVC | Mira Costa (CA) |
Derrick Chiu | NYU | Bay to Bay | Monta Vista (CA) |
Jo'Lon Clark | Lourdes | xfer Long Beach CC | Long Beach Poly (CA) |
Ian Colbert | UCSD | Bay to Bay | St. Ignatius (CA) |
Lucas Coleman | BYU | Crush | Bill Crothers Secondary (Canada) |
Nick Corbitt | Culver-Stockton | NCVC | Whitney (CA) |
Justin Corsa | Alderson Broaddus | Yorktowne | York Suburban (PA) |
Ben Crusinberry | Hunter | High Flyers | Lincoln East (NE) |
Tyler Cucullu | Mount St. Vincent | NV Vegas | Coronado (NV) |
Bobby Curtis | UCSB | NCVC | Nevada Union (CA) |
Daniel Deloney | Hope | NCVC | |
David DeMarco | Dominican | Ultimate | Downers Grove South (IL) |
Dakota Derr | Culver-Stockton | Team Pineapple | Plainfield South (IL) |
Garret Dimm | Mount Olive | Yorktowne | Hempfield (PA) |
Gabriel Domecus | Ohio State | Diablo Valley | St. Patrick-St. Vincent (CA) |
Reid Dominquez | UCI | Balboa Bay | Orange Lutheran (CA) |
Josh Donahue | Mount Olive | Yorktowne | Central Dauphin (PA) |
Matt Dorn | Pacific | Coast | Westview (CA) |
Nico Duvekot | UC Merced | NCVC | Rocklin (CA) |
Ryan Dwyer | Missouri Valley | | Noblesville (IN) |
Doug Dzema | Sacred Heart | Warren Sixpak | Christian Brothers Academy (NJ) |
John Echel | Culver-Stockton | Long Island | Sachem North (NY) |
Kevin Eiring | Carthage | Pipeline | Barrington (IL) |
Nathan Ellis | Stevenson | Yorktowne | Kennard-Dale (PA) |
Bryce Ernsberger | George Mason | Coastal | Frank W. Cox (VA) |
Cyrus Fa’alogo | BYU | Utah Elite | Copper Hills (UT) |
Scott Fabian | Cardinal Stritch | Bones | Chaminade (CA) |
Matheus Falceta | Missouri Valley | | Brazil |
Thane Fanfulik | Quincy | Vangaurd | Hilliard Darby (OH) |
Joe Farrell | Penn State | Sports Performance | Glenbard East (IL) |
Mike Fehrs | Stevenson | Panther | Central Bucks West (PA) |
Ryan Ferkel | Lourdes | WVA Nightmares | Kimberly (WI) |
Kupono Fey | Hawaii | Ku'ikahi | Punahou (HI) |
Cole Fiers | Stanford | SCVC | Palos Verdes (CA) |
Nelson Fisher | Holy Names | Diablo | College Park (CA) |
Jay Fisher | Coker | Palm Beach Juniors | Lake Worth Christian (FL) |
Michael Fisher | UCLA | Ku’ikahi | Hawaii Baptist Academy (HI) |
Frank Flanagan | St. Ambrose | xfer El Camino CC | xfer El Camino CC |
Jennings Franciskovic | Hawaii | Pacific Palisades | Oaks Christian (CA) |
Nianoa Frank | Hawaii | Outrigger | Kalaheo (HI) |
Sawyer Frederick | Mount Olive | | Agawam (MA) |
Jack Fredricks | Rutgers-Newark | West Windsor | East Brunswick (NJ) |
Andrew Freiha | CSUN | Coast | Otay Ranch (CA) |
Suyash Fulay | MIT | Pittsburgh | North Allegheny (PA) |
Griff Galvin | UCSD | NCVC | Vista del Lago (CA) |
Gino Gamboa | UCSC | SMBC | Bishop Alemany (CA) |
Darrell Gant | Quincy | | Westinghouse College Prep (IL) |
Zachary Gates | LBSU | HBC | Huntington Beach (CA) |
Kevin Gear | Penn State | Victor | Gates-Chili (NY) |
James Gehrels | Pepperdine | APV | Salpointe Catholic AZ) |
Kasey Gentry | Culver-Stockton | Keystone Elite/Totally Extreme | Hershey (PA) |
Jacob Getz | NYU | Bay to Bay | Mount Madona (CA) |
Johnny Gomez | Belmont Abbey | Tampa Invaders | |
Nick Gross | Stevenson | Panther | William Tennent (PA) |
Connor Gross | Ball State | WVA Nightmares | Appleton North (WI) |
Allen Grunert | Cardinal Stritch | North Shore Milwaukee | Muskego (WI) |
Curtis Hadland | UCSC | Vegas | Silverado (NV) |
Samuel Hala'ufia | UC Merced | Bay to Bay | Aragon (CA) |
Michael Hansen | Wentworth | Victor | Brighton (NY) |
Thomas Hassenbein | UCSC | Spectrum | |
John Hodul | Lewis | D1 | Sandburg (IL) |
Jeff Hogan | Saint Francis | Pittsburgh | Northern Cambria (PA) |
Kellan Hollingsworth | Mount Olive | Coastal | Cox (VA) |
Hunter Horwath | Coker | NCVC | |
Jake Howard | UCSC | SMBC | Campbell Hall (CA) |
Ding Hui | Missouri Valley | xfer Irvine Valley CC | Zhejiang (China) |
Keanu Jacinto | Lourdes | Wave | La Costa Canyon (CA) |
Mackenzie Johnson | Missouri Valley | | Parkway North (MO) |
Miles Johnson | Ohio State | Coast | La Costa (CA) |
Jacob Johnson | Mount St. Vincent | NV Vegas | Green Valley (NV) |
Chris Johnston | Sacred Heart | Yorktowne | Central Dauphin (PA) |
Clay Jones | Stanford | Coast | LaJolla (CA) |
Jared Kaniho | Grand Canyon | Ka Ulukoa | Kamehameha (HI) |
Jared “Puna” Kaniho | Grand Canyon | | Kamehameha (HI) |
Ryan Kaseff | UCSB | MB Surf | Mira Costa (CA) |
Dane Keckin | Hawaii | Pacific Palisades | Santa Monica (CA) |
Tommy Keisling | Juniata | Pittsburgh | North Allegheny (PA) |
Brendan Keller | Fontbonne | STL High Performance | St. John Vianney (MO) |
Corbin Keller | Pfeiffer | Yorktowne | Exeter (PA) |
Jarrod Kelso | Quincy | Vangaurd | Hilliard Darby (OH) |
Chris Kennedy | Princeton | MB Surf | Loyola (CA) |
James Keuper | Juniata | Southwest Milwaukee | Brookfield Central (WI) |
Ryan Kidd | Belmont Abbey | | (SC) |
Chase Klein | NYU | MB Surf | Harvard Westlake (CA) |
Adam Kniffen | Saint Francis | Pittsburgh | Latrobe (PA) |
Will Kozloski | NYU | D1 | Glenbrook South (IL) |
Gustavo Kozma | Missouri Valley | Clube Fonte Sau Paulo | Anglo Campinas Taquaral (Brazil) |
Martin Krasuski | MIT | Sports Performance | Metea Valley (IL) |
Joe Kreisa | George Mason | Richmond | Douglas S. Freeman (VA) |
Bruno Kretzschmar | Limestone | | Colegio Unificado HS (Brazil) |
Jagger Kroener | Loyola | MB Surf | Loyola (CA) |
Sean Kropp | MIT | Panther | Pennsbury (PA) |
Nolan Kruse | MIT | | St. Joseph(CA) |
Nick Kuti | Rutgers-Newark | Lehigh | Whitehall (PA) |
Nick Laffin | Ohio State | Long Island | Sachem East (NY) |
Connor Lammey | Lewis | Yorktowne | Avon Grove (PA) |
Spencer Lane | Concordia Irvine | IMUA | |
Spencer Lane | Emmanuel | Orange Coast | El Toro (CA) |
Matthew LaSance | Rivier | Mizuno East | Daniel Hand (CT) |
William Sean Leahy | NYU | North Shore Milwaukee | Kettle Moraine (WI) |
Gert Lisha | Lewis | Sports Performance | Naperville North (IL) |
Cameron Little | Endicott | xfer Palomar | Rancho Bernardo (CA) |
Christian Lizana | Vassar | Club Lehigh | Pennridge (PA) |
Jordan Lucier | MIT | SCVC | Chadwick (CA) |
Mark Lund | UCSC | Mountain View | Bellarmine (CA) |
Kurt MacDonald | Ramapo | | St. Joseph’s of Metuchen (NJ) |
Tony Mack | Cardinal Stritch | North Shore Milwaukee | Muskego (WI) |
Jackson MacLean | Mckendree | High Flyers | Lincoln Southeast (NE) |
Taylor Magorien | Robert Morris | xfer Moorpark | |
Colby Magorien | CSUN | Bones | Westlake (CA) |
Christian Malias | George Mason | Orlando Gold | Bishop Moore (FL) |
Riley Mallon | USC | SCVC | Mira Costa (CA) |
Joey Marchese | Dominican | Ultimate | Carl Sandburg (IL) |
Keaton Marin | Mount Olive | xfer Florida Gulf Coast | Bishop Moore (FL) |
Adam Martell | UCSD | North Shore Milwaukee | Kettle Moraine (WI) |
Oliver Martin | UCLA | Pacific Palisades | Calabasas (CA) |
Jose Carlos Martinez | UCSD | San Juan | Colegio San Ignacio de Loyola (PR) |
Dan Matijevic | Lakeland | | Palatine (IL) |
Jake Matreale | Ramapo | Quandomania | Williamstown (NJ) |
Trevor Mattson | Springfield | Balboa Bay | Arrowhead Christian Academy (CA) |
Jonah May | Princeton | Adversity | Stevenson (IL) |
Colin McCall | Stanford | MB Surf | Vistamar (CA) |
Chad McCallister | Pepperdine | Balboa Bay | Marina (CA) |
Conner McEuen | Concordia Irvine | Balboa Bay | Servite (CA) |
Devin McIntyre | Emerson | Panther | Council Rock North (PA) |
Griffin McKinzie | Pacific | SMBC | Campbell Hall (CA) |
Jose Mendez | Rutgers-Newark | Torrimar | Colegio San Jose (PR) |
Patrick Merrick | NYU | Yorktowne | Pennsbury (PA) |
Brice Miller | Mckendree | STL High Performance | Althoff Catholic (IL) |
Garrett Mohr | Ohio State | MB Surf | Loyola (CA) |
Alex Moll | Mckendree | STL High Performance | Lafayette (MO) |
John Morgan | Emerson | Mizuno East | Daniel Hand (CT) |
Cullen Mosher | Grand Canyon | | Kamehameha (HI) |
Joel Muhlbach | Limestone | Ocean Bay | Wekiva (FL) |
Danny Murphy | Limestone | Ultimate | Lincoln Way West (IL) |
Matt Nawa | Lakeland | Ultimate | Lincoln Way Central (IL) |
Brooks Nevrly | Dominican | Sports Performance | Downers Grove North (IL) |
Nick Ng | Limestone | | Kamehameha Kapalama (HI) |
Brennon Ng | UC Merced | Mountain View | Mission San Jose (CA) |
Nick Niemiec | California Baptist | Balboa Bay | Edison (CA) |
Robert Nixon | Belmont Abbey | Veer | Thomas Dale (VA) |
Diego Nocedal | Culver-Stockton | Bay to Bay | Valley Christian (CA) |
Chris Nugent | Penn State | Warren SixPak | Fair Lawn (NJ) |
Junior Oboh | Princeton | Warren SixPak | Old Bridge (NJ) |
David O'Brien | Limestone | | Lincoln-Way West (IL) |
Mason Ohta | Lindenwood | Ku'ikahi | Kaiser (HI) |
Connor O'Ryan | Cardinal Stritch | | York (IL) |
Austin Overby | Ball State | Ultimate | Lincoln Way Central (IL) |
Alex Palmatier | Mount Olive | Yorktowne | Wilson (PA) |
Brandon Palmer | Loyola | MVP | Damascus (MD) |
Will Parke | CSUN | 949 | Brea Olinda (CA) |
Wyatt Patterson | Mckendree | CVC | Homewood Flossmoor (IL) |
Ryan Paull | Carthage | Ultimate | Brother Rice (IL) |
John Peachey | CSUN | Bones | Royal (CA) |
Dustin Penn | Coker | NCVC | |
Jalen Penrose | Penn State | Beantown | Cambridge Rindge & Latin (MA) |
Colin Peros | Vassar | Ku'ikahi | Punahou (HI) |
Ahjon Petty | Ramapo | Warren SixPak | Piscataway (NJ) |
Alex Pia | Ball State | Southern Storm | Johns Creek (GA) |
Tucker Pikula | UCI | Balboa Bay | Mater Dei (CA) |
Joseph Pillon | Concordia Irvine | Highline | St. John Bosco (CA) |
Stephen Pinkerton | Missouri Valley | | Affton (MO) |
Richie Planek | Mount St. Joseph | Sports Performance | Wheaton Warrenville South (IL) |
Shawn Poindexter | California Baptist | | Centennial (AZ) |
Michael Polizzi | Mckendree | STL High Performance | DeSmet Jesuit (MO) |
Alex Potts | Wentworth | Lakeside | Ichabod Crane (NY) |
Zac Prosek | Lakeland | D1 | Willowbrook (IL) |
Anthony Puccini | Lakeland | Sports Performance | Downers Grove North (IL) |
David Radoszewski | Belmont Abbey | Tejas | Jesuit College Preparatory (TX) |
Kevin Rakestraw | Stanford | Balboa Bay | Newport Harbor (CA) |
Jordin Ray | Mckendree | STL High Performance | Edwardsville (IL) |
Jake Reed | Wentworth | Front Range | Ralston Valley (CO) |
Jake Reeves | UCLA | Coast | Torrey Pines (CA) |
Devon Reis | Saint Francis | | Lancaster (PA) |
CJ Rilveria | Lourdes | | Kekaulike (HI) |
Tim Robbins | Lakeland | Sports Performance | Wheaton Academy (IL) |
Jorge Rojas | Emmanuel | Ocean Bay | Parkland (FL ) |
Luis Romero | Missouri Valley | Viper | Paloma Valley (CA) |
Ryan Rosenmeier | George Mason | Coastal | Frank W. Cox (VA) |
Craig Rosner | St. Xavier | D1 | Marist (IL) |
Jeremy Royko | Dominican | Sports Performance | Neuqua Valley (IL) |
Daniel Sabzehzar | UC Merced | Clovis | Clovis (CA) |
Tyler Saieg | Carthage | Sports Performance | Downers Grove North (IL) |
Jean Sanchez | Lourdes | | Caribbean School (PR) |
David Santangelo | Stevenson | Yorktowne | Boy's Latin School of Maryland (MD) |
Michael Scannell | Ball State | Ultimate | Carl Sandburg (IL) |
Jon Schaefer | Limestone | xfer Long Beach CC | Serra Catholic (CA) |
Brendan Schmidt | Mckendree | STL High Performance | Fort Zumwalt West (MO) |
Andrew Schnittker | Mckendree | Vortex | Buffalo Grove (IL) |
Mike Schreiber | Quincy | D1 | Marist (IL) |
Kyle Seeley | Juniata | Maryland | Howard (MD) |
Mark Shayka | Lees-McRae | MVP | Loudoun Valley (VA) |
David Sherwood | MIT | | Fairview (CO) |
Griffin Shields | Carthage | Sports Performance | Neuqua Valley (IL) |
Zach Sinn | Dominican | Sports Performance | Wheaton North (IL) |
Tanner Skabelund | BYU | Legacy | West Ranch (CA) |
Trevor Slonek | Dominican | Sports Performance | West Chicago (IL) |
Hagen Smith | UCLA | MB Surf | Loyola (CA) |
Chris Sorenson | Cardinal Stritch | North Shore Milwaukee | Nicolet (WI) |
Tyler Spanitz | Wentworth | | Bethlehem Catholic (PA) |
Avery Spiess | Juniata | Yorktowne | Red Land (PA) |
Eric Sprague | UCLA | Diablo Valley | Bentley (CA) |
Charlie Spry | Dominican | Ultimate | Barrington (IL) |
Mitch Stahl | UCLA | Yorktowne | Chambersburg (PA) |
Curtis Stallings | LBSU | Coastal | Grassfield (VA) |
Jordan Stellflue | Quincy | West Allis | Kettle Moraine (WI) |
Matt Stolz | Lakeland | West Allis | Wauwatosa West (WI) |
Steven Story | Missouri Valley | | Willow Glen (CA) |
Austin Stout | Lourdes | Team Pineapple | Bishop Luers (IN) |
Brendan Surane | Ball State | Ultimate | Providence Catholic (IL) |
Ryan Sutherland | Endicott | Pace Bootlegger | Fairport (NY) |
Spencer Sweetin | Mckendree | STL High Performance | Francis Howell (MO) |
Andrew Sydow | Mount Olive | Richmond | Cosby (VA) |
Stephen E Tan | NYU | Slainte | Sacred Heart Catholic (CA) |
Tony Tauiliili | Pacific | Seaside | El Camino (CA) |
Andrew TenBrink | LBSU | HBC | Huntington Beach (CA) |
Kurt Theimann | Princeton | STL High Performance | SLUH (MO) |
Grant Thompson | Culver-Stockton | Highline | Los Alamitos (CA) |
Zach Thompson | Lindenwood-Belleville | D1 | Illiana Christian (IL) |
Nick Timreck | Dominican | Sports Performance | Downers Grove South (IL) |
Dan Toth | Endicott | xfer Marywood U | Vernon (NJ) |
Josh Tublin | Ohio State | Pittsburgh | Fox Chapel (PA) |
Tim Vanderwerff | Cardinal Stritch | | Westosha Central (WI) |
Nathan Veli | King | Yorktowne | Central Dauphin (PA) |
Greg Vlassov | Dominican | Sports Performance | Wheaton Warrenville South (IL) |
Maalik Walker | McKendree | Ultimate | Minooka (IL) |
Luca Wanek | Limestone | VfB Friedrichshafen | Graf-Zeppelin (Germany) |
Jason Weedon | Springfield | Balboa Bay | |
Alec Weissman | Ramapo | West Windsor | East Brunswick (NJ) |
Casey White | Harvard | MB Surf | Mira Costa (CA) |
Nick Wildes | Limestone | North Shore Milwaukee | Waukesha West (WI) |
Tyler Wilgoos | Endicott | Husky | Newington (CT) |
Jason Willahan | LBSU | Balboa Bay | Mission Viejo (CA) |
Evan Winter | Culver-Stockton | Southport | Kenosha Bradford (WI) |
Josheph Wojciechowski | Saint Francis | Pittsburgh | Latrobe (PA) |
Arturo Rojas Woodside | Mount St. Vincent | | Information Technologies (NY) |
Jackson Wopat | UCSD | Santa Barbara | Dos Pueblos (CA) |
Lucas Wurr | Missouri Valley | | Colegio Rui Barbosa (Brazil) |
William Xue | MIT | Balboa Bay | University (CA) |
Ryan Yamashita | Rutgers-Newark | Bones | Westlake (CA) |
Lucas Yanez | Lewis | xfer Pierce | John Burroughs (CA) |
Tyler Yanez | Mount Olive | xfer Pierce College | John Burroughs (CA) |
Lucas Yoder | USC | 949 | San Clemente (CA) |
Jack Yoder | USC | 949 | San Clemente (CA) |
Bryce Yould | LBSU | HBC | Dana Hills (CA) |
Aaron Zalewksi | MIT | Adversity | Stevenson (IL) |