Name | School | Club | High School |
Anthony Winter | Quincy | | St. Edward (OH) |
Dylan Ross | Loras | | Oak Forest (IL) |
Sean Labriola | Lourdes | | Connetquot (NY) |
Daniel Sweeting | Cairn | | Montclair (NJ) |
Caleb Pancoast | Cairn | | Pennsauken (NJ) |
Shayne Marquez | Loras | | Las Vegas (NV) |
TJ Esporas | Loras | | Las Vegas (NV) |
Andrew Washam | Coker | | Boca Raton (FL) |
Matthew Mandernach | Cardinal Stritch | | Brother Rice (IL) |
Shayron Taylor | Kean | | St Peter's Prep (NJ) |
Gary Baker | Coker | | Lyman (FL) |
Aleksa Bijelic | Coker | | Politechnical (Serbia) |
Jesse Day | Coker | | Winter Park (FL) |
James Fulton | Coker | | Holy Trinity (NY) |
Colton Parsons | Coker | | Neenah (WI) |
Andrew Rotondi | Coker | | Palm Beach Garden (FL) |
Joseph Duda | Cardinal Stritch | | York (IL) |
Carlos Torres | New Jersey City | | North 13th St (NJ) |
Jacob Jenkins | North Greenville | | Laurens (SC) |
Petko Ljusic | Ramapo | | Lakeland (NJ) |
Aaron Brill | Keuka | | Palos Verdes (CA) |
Francisco Bruno-Maldonado | Rutgers-Newark | | Bloomfield (NJ) |
Curtis Westra | North Greenville | | Calgary Christian (CAN) |
Dominik Gutowski | Rutgers-Newark | | Old Bridge (NJ) |
Brendan Brown | Lourdes | | North Allegheny (PA) |
Andre Ghant | New Jersey City | | North 13th St (NJ) |
Jaryn Kuhaulua-Feiteira | Lourdes | | Maui (HI) |
Arthur Safavi | New Jersey City | | Fair Lawn (NJ) |
Tijani Rezki | New Jersey City | | Harrison (NJ) |
Jalen Bryan | New Jersey City | | Bloomfield Tech (NJ) |
Nick Spallina | Robert Morris | | St. Rita (IL) |
Clevon Williams | Bluefield | | Diego Martin (TRI) |
Tony Pitaro | Fontbonne | | Bishop Gorman (NV) |
Jason Bowles | Cardinal Stritch | | York (IL) |
Timothy Carey | Robert Morris | | Oceanside Senior (NY) |
Christopher Rivera | Missouri Baptist | | Francis Howell North (MO) |
Evan Kinard | Lourdes | | Las Vegas (NV) |
Juan Gabriel Ruiz Goyco | Limestone | | |
Evan Enriques | Stanford | | Kamehameha (HI) |
Skylan Engleman | Grand Canyon | | Maryknoll (HI) |
Tyler Hach | Missouri Baptist | | Pattonville (MO) |
Kyle Dagostino | Stanford | | Berkeley Prep (FL) |
Trent Oakes | Missouri Baptist | | Pattonville (MO) |
Shawn McCallum | Cairn | | Kennedy (NJ) |
Rafael Rivera | Xfer UPR Bayamon | | |
Lesharo Clark | Bluefield | | North Hills (PA) |
Brian Clemons | Bluefield | | Covington (VA) |
Chase Craycraft | Bluefield | | Ocean Lakes (VA) |
David Gianesin | Bluefield | | Pitmon (CA) |
Daniel Griffin | Bluefield | | |
Patrick Hilton | Bluefield | | Heritage (VA) |
Darrell Swanson | Mount St. Joseph | Vegas Xtreme | Arbor View (NV) |
Robert Watkins | McKendree | 3rd Coast | Lyons Township (IL) |
Henri Cherry | UCSB | 46 West | Templeton (CA) |
Doug Hall | UC Merced | 949 | Capistrano (CA) |
Cole Smith | UC Merced | 949 | Trabuco Hills (CA) |
Bryan Cardozo | Erskine | A5 | Brookwood (GA) |
Calvin Kehoe | Erskine | A5 | Whitewater (GA) |
Mike Fuerst | Princeton | Adversity | Hersey (IL) |
Jason Renneker | Mount St. Joseph | Air City | Bishop Fenwick (OH) |
Rajahl Moxey | Charleston | Bahamas Junior National | Universal School (Nassau, Bahamas) |
Anthony Misiewicz | Charleston | Bahamas Junior National | Universal School (Nassau, Bahamas) |
Jake Arnitz | UCLA | Balboa Bay | Esperanza (CA) |
Brenden Sander | BYU | Balboa Bay | Huntington Beach (CA) |
Colin Wilbur | UC Merced | Balboa Bay | Santa Margaritas (CA) |
Nick Bauer | Concordia Irvine | Balboa Bay | Edison (CA) |
Jack Wyett | USC | Balboa Bay | Laguna Beach (CA) |
Lucas Lamont | UCSD | Balboa Bay | Laguna Hills (CA) |
Christian Hessenauer | UCLA | Balboa Bay | Dana Hills (CA) |
Sando Feng | UCI | Balboa Bay | Pacific Academy (CA) |
Eric Mathies | UCLA | Balboa Bay | Dana Hills (CA) |
Clay Carr | Pepperdine | Balboa Bay | Newport Harbor (CA) |
Ben Oxnard | NYU | Balboa Bay | Esperanza (CA) |
Kevin Dodsworth | Grand Canyon | Bay to Bay | Willow Glen (CA) |
Andrew Zhu | NYU | Bay to Bay | Harker (CA) |
Lee Smith | Penn State | Beaver Valley Premier | Ambridge Area (PA) |
Kian Hollevoet | Mount Olive | Belgium National Team U-21 | Belgium National Team U-21 |
Isaiah Williams | Bluefield | Bones | Birmingham (CA) |
Robert Valentine | Belmont Abbey | Bones | |
Ricky Figueroa | Carthage | Bones | Oaks Christian (CA) |
Scott Poppen | Robert Morris | Bones | Calabasas (CA) |
Jon Rivera | USC | Borinquen Coqui | Colegio San Ignacio de Loyola (PR) |
Brian Negron | George Mason | Borinquen Coqui | Colegio San Ignacio de Loyola |
Robert Poole | Mount Olive | Boswell Blaze | St. Ignatius College, UK |
Keahn Dunn | Robert Morris | Capital | LaFollette (WI) |
Mitch Theisen | CSUN | Capital | Wahlert Catholic (WI) |
Riley Anderson | St. Ambrose | Capital | LaFollette (WI) |
Aaron Samarin | Ohio State | Central Cal | Buchanan (CA) |
Jeff Sprayberry | King | Chicago | Oak Forest (IL) |
Nathan Herdeman | Mount St. Joseph | Cincinnati Attack | Elder (OH) |
Corey Pieper | Rutgers-Newark | Cincinnati Attack | Archbishop Moeller (OH) |
Jacob Shelton | UC Merced | Clovis | Clovis (CA) |
Lake Merchen | UCSC | Clovis | Buchanan (CA) |
Kevin McPeek | Wentworth | Club Lehigh | Freedom (PA) |
Anthony Rivera | Charleston | Club LeHigh | Wilson (PA) |
Travis McGrand | Erskine | Club West Ontario | Yucaipa, (CA) |
Brad Gretsch | Harvard | Coast | La Costa Canyon (CA) |
Kendall Ratter | Princeton | Coast | La Costa Canyon (CA) |
Kendall Ratter | Princeton | Coast | La Costa Canyon (CA) |
Logan Zotovich | UCI | Coast | San Juan Hills (CA) |
Jakob Kaarlson | CSUN | Coast | Carlsbad (CA) |
Hayden Crust | Limestone | Coast | Northwood (CA) |
Kekoa Pukahi | Hawaii | Coast | La Costa Canyon (CA) |
Michael Crow | MSOE | Coastal | Hickory (VA) |
Tyler Mitchell | Charleston | Coastal Virginia | First Colonial (VA) |
Danny Krasich | Loras | CVC | Harold Richards (IL) |
Daniel Ibarra | Robert Morris | CVC | Morton East (IL) |
Zach Lillig | Carthage | D1 | Glenbrook North (IL) |
Brandon Vida | St. Ambrose | D1 | Brother Rice (IL) |
Jim Dwyer | Robert Morris | D1 | Brother Rice (IL) |
Ben Nilsen | UC Merced | Diablo | Granada (CA) |
Christian Ales | Mount St. Joseph | Elite | Bollingbrook (IL) |
Matt Randolph | Mount St. Joseph | Elite | Bishop Watterson (OH) |
Zack Storc | Mount St. Joseph | Elite | Bishop Watterson (OH) |
Anthony Lebryk | Ball State | Energy | Glenbrook South (IL) |
Stephen Lendy | Fontbonne | Energy | Notre Dame College Prep (IL) |
Jacob Lendy | Fontbonne | Energy | Notre Dame College Prep (IL) |
John Sparkman | Charleston | Florida HP | Palmetto Ridge (FL) |
Nicolas Szerszen | Ohio State | French National Team (U-21) | Conflans Ste Hne, France |
Jack Carlson | Saint Francis | Front Range | Broomfield (CO) |
Jack Battumur | Wells | Front Range | Denver School of Science (CO) |
Patrick Pascual | UC Merced | Hawaii Elite | Damien Memorial (HI) |
Simon Bruckner | Quincy | High Flyer | Pius X (NE) |
Chandler Gibb | BYU | Highline | Edison (CA) |
Chris Dixon | Bluefield | HR Juniors | Warwick (VA) |
Matt Epperson | Bluefield | HR Juniors | Denbigh (VA) |
Jovanie Gonzalez | Charleston | IEVC | Centennial (CA) |
Connor Evans | Kean | Ignite | Bishop Hoban (OH) |
Connor Gail | Keuka | Ignite | Villa Angela St Joseph (OH) |
Micah Godshall | Cairn | Indian Valley | Souderton (PA) |
Michael Milstein | Grand Canyon | Israel National Team | Israel |
Larry "Tui" Tuileta | USC | Ka Ulukoa | Punahou (HI) |
Victor Zamudio | Mount Olive | Ka Ulukoa | Moanalua (HI) |
Luke Owens | Hawaii | Ku'ikahi | Kalaheo (HI) |
Jordan Rosenberg | Charleston | Lake County | Warren Township(IL) |
Jeffery Arndt | Cairn | Langhorne | Neshaminy (PA) |
Desmond Makin | Charleston | Lethbridge | Universal School (Alberta, Canada) |
Anthony Savage | Limestone | Liberty | Central York (PA) |
Travis O'Gorman | CSUN | Long Island | Northport (NY) |
Justin Feigeles | Ramapo | Long Island | Bellmore JFK (NY) |
Steven Schrank | Kean | Long Island | Lindenhurst (NY) |
Matt Goldberg | Ramapo | Long Island | Massapequa (NY) |
Gary Anderson Jr | Ramapo | Long Island | Bellmore JFK (NY) |
Nick Breslin | Kean | Long Island | Massapequa (NY) |
Scott Litvin | Wells | Long Island | Sayville (NY) |
Joseph Fazio | Ramapo | Long Island | Sayville (NY) |
Patrick Wixted | Ramapo | Long Island | Connetquot (NY) |
Riley Moore | Harvard | MB Surf | Loyola (CA) |
Hayden Boehle | UCSB | MB Surf | Loyola (CA) |
Cole Paullin | Stanford | MB Surf | Loyola (CA) |
Tristan Fauntleroy | NYU | MB Surf | Santa Barbara (CA) |
Louis Richard | LBSU | MB Surf | Redondo Union (CA) |
Ben Plaisted | Loyola | Milwaukee | Wauwatosa East (WI) |
Nolan Rueter | McKendree | Milwaukee | Burlington (WI) |
Nolan Rueter | McKendree | Milwaukee | Burlington (WI) |
Blake Leeson | Ohio State | Milwaukee | Homestead (WI) |
Luke Turner | Grand Canyon | Milwaukee | Waukesha West (WI) |
Karl Apfelbach | UCI | Milwaukee | Shorewood (WI) |
Lucas Grevers | Wentworth | Mizuno East | Staples (CT) |
Ryan McLaughlin | UCSC | Mountain View | Mt View (CA) |
Ryan Manley | UCSC | Mountain View | Monta Vista (CA) |
Alex Lower | Cairn | MVP | Grace Christian Academy (MD) |
Pasquale Fidducia | McKendree | Naperville | Glenbard North (IL) |
Connor Drake | UCSB | NCVC | Del Oro (CA) |
Karsten Staples | Lindenwood | NCVC | Bear River (CA) |
Tanner Charron | Culver Stockton | NCVC | Ponderosa (CA) |
Evan Kittle | UCSC | NCVC | Nevada Union (CA) |
Josiah Byers | CSUN | NCVC | Natomas (CA) |
Luke McDonald | UCSD | NCVC | Rio American (CA) |
Tyler Linton | Culver Stockton | NCVC | Placer (CA) |
Kalen Stewart-Harris | BYU | NCVC | Whitney (CA) |
Christian Habeil | Springfield | NCVC | Roseville (CA) |
David Parker | UCI | NCVC | Whitney (CA) |
JJ Ruhl | Wells | Nook | Manheim Township (PA) |
Wesley Whalen | Belmont Abbey | Ocean | |
Rafael Nelson | Charleston | Ocean Bay | Palm Beach Central (FL) |
Shad Harris | UCSC | OCVC | Edison (CA) |
Alexander Schinzing | North Greenville | Orlando Gold | Olympia (FL) |
Daniel Maurer | Cal Baptist | Orlando Gold | |
Dustin King | North Greenville | Orlando Gold | Haines City (FL) |
Connor Rhine | North Greenville | Orlando Gold | Nease (FL) |
Sean Mullen | Wentworth | Orlando Gold | Lake Mary (FL) |
Jon Roat | Wentworth | Pace Bootlegger | Penfield (NY) |
Colby Harriman | Pepperdine | Pace Bootlegger | McQuaid Jesuit (NY) |
Christian Zastavny | Cairn | Panther | Council Rock South (PA) |
Mamane Namahoe | Hawaii | Pilipa'a | Waiakea (HI) |
Kama Paio | Hawaii | Pilipa'a | Waiakea (HI) |
Kevin Luu | Robert Morris | Pipeline | Addison Trail (IL) |
Cameron Nolan | Robert Morris | Pipeline | Schaumburg (IL) |
Carl Shircel-Lenling | Charleston | Pipeline | Barrington (IL) |
Indy Nenn | Charleston | Pipeline | Barrington (IL) |
Shaughn McDonald | Saint Francis | Pittsburgh | Our Lady of the Sacred Heart (PA) |
Garrett Kollar | George Mason | Pittsburgh | Latrobe (PA) |
Darrin DePellegrini | Charleston | Pittsburgh | Fox Chapel Area (PA) |
Ryan Santos | Charleston | Red Rose | Exeter Township (PA) |
Jamey Brumbaugh | Juniata | Revolution | Bishop Guilfoyle (PA) |
Ben Kasun | Barton | Revolution | Bishop Guilfoyle (PA) |
William Ragland | Carthage | Richmond | Thomas Dale (VA) |
Tucker Evans | Springfield | Richmond | Monacan (VA) |
Silas Jenkins | North Greenville | Richmond | Clover Hill (VA) |
Garrett Fitzsimmons | Ramapo | Richmond | Glen Allen (VA) |
Devon Burki | UCSB | Rockstar | Redondo Union (CA) |
Erik Arroyo | Missouri Baptist | San Juan | Colegio Adianez (PR) |
Jorge Machicote | Missouri Baptist | San Juan | |
Eric Ubior | Lourdes | San Juan | Wesleyan Academy (PR) |
Juan Amaury Miranda | Lourdes | San Juan | Luis Munoz Marin (PR) |
Jose Irizarry | Ball State | San Juan | |
Jaime Rivera | NYU | San Juan | Colegio San Jose (PR) |
Benjamin Bravo | Missouri Baptist | San Juan | Colegio Adianez (PR) |
Ross Warden | UC Merced | Santa Barbara | San Luis Obispo (CA) |
Billy Kopenheffer | NYU | SCVC | Mira Costa (CA) |
Chase Corbett | NYU | SCVC | Loyola (CA) |
Storm Faagata | BYU | SCVC | Lakewood (CA) |
Vinny Pizzuti | LBSU | SCVC | Redondo Union (CA) |
Erik Sikes | BYU | SCVC | Santa Margarita Catholic (CA) |
Connor Inlow | USC | SCVC | Mira Costa (CA) |
Blake Gorman | Grand Canyon | Seaside | Steele Canyon (CA) |
Peyton Schirman | Mount Olive | Seaside | Steel Canyon (CA) |
Emerson Waumans | CSUN | Seaside | Carlsbad (CA) |
Andrew Bliss | Kean | Smash | Framingham (MA) |
Jonathan Corpeno | Charleston | SMBC | John Burroughs (CA) |
Bill Fischer | Kean | South Jersey | Eastern Regional (NJ) |
Francis “Trey” Smith III | Charleston | South Jersey | Sterling (NJ) |
Markus Riemer | Benedictine | Southport | Tremper (WI) |
Paul Eggers | Carthage | Southport | Indian Trail (WI) |
Anthony Rosselli | Robert Morris | Southport | Indian Trail (WI) |
Ricky Crumlish | Rutgers-Newark | Southtowns | St Joseph’s Collegiate Inst (NY) |
Evan Koehler | Springfield | Southtowns | West Seneca West (NY) |
Conner Brandland | Charleston | Space Needle | Mount Baker (WA) |
Toky Rafidson | Bluefield | Spacers Toulouse Valley | |
Billy Andrew | Princeton | Spiral | Brophy College Prep (AZ) |
Brian Campbell | UCSC | Spiral | Hamilton (AZ) |
J.T. Hatch | UCLA | Spiral | Mesa (AZ) |
Zach Melcher | California Baptist | Spiral | Hamilton (AZ) |
Gavin Schaffer | Belmont Abbey | Spooky Nook | |
Tyler Zowaski | Bard | Sports Performance | Downers Grove South (IL) |
Michael Gulczynski | Loyola | Sports Performance | Bartlett HS (IL) |
Justin Toth | CSUN | Sports Performance | Minooka (IL) |
Andrew Miller | MSOE | Sports Performance | Metea Valley (IL) |
Jared Wilcox | McKendree | Sports Performance | Wheaton Warrenville South (IL) |
Marko Kostich | Harvard | Sports Performance | Lyons Township (IL) |
Kyle Zacok | Loras | Sports Performance | Neuqua Valley (IL) |
Ricky Gevis | Loyola | Sports Performance | Benet Academy (IL) |
Kyle Zacok | Loras | Sports Performance | Neuqua Valley (IL) |
Michael Simmons | Lewis | Sports Performance | Waubonsie Valley (IL) |
Jeff Jendryk | Loyola | Sports Performance | St. Francis (IL) |
Paris McFall | Robert Morris | Sports Performance | xfer from Carthage |
Jake Selsky | Loyola | Sports Performance | Cary Grove (IL) |
Aaron Lauth | Carthage | Sports Performance | Neuqua Valley (IL) |
Jordan Pawlicki | Marymount | Sports Performance | Downers Grove South (IL) |
Graham Clark | Marymount | Sports Performance | Wheaton North (IL) |
Ryan Allen | Missouri Baptist | STL High Performance | Francis Howell (MO) |
Josh Farley | Culver-Stockton | STL High Performance | De Smet (MO) |
Jimmy Heisse | Culver-Stockton | STL High Performance | De Smet (MO) |
Jake Farley | Culver-Stockton | STL High Performance | De Smet (MO) |
Kyle Foley | Loyola | STL High Performance | Vianney (MO) |
Evan Lockwood | McKendree | Tampa Bay Invaders | Winter Park (FL) |
Bret Rutledge | Mount Olvie | Tampa Bay Invaders | East River (FL) |
Carlos Suarez | North Greenville | Texas Fusion | Antonian College Prep (TX) |
Martin Alcox | North Greenville | Triangle | Carrboro (NC) |
Johnny Kimenhour | Stevenson | Two Rivers | Thomas Dale (VA) |
Jake Walenga | Lewis | Ultimate | Lincoln-Way North (IL) |
Armani Foster | Quincy | Ultimate | Joliet West (IL) |
Josh Phalen | Grand Canyon | Ultimate | Lincoln Way East (IL) |
Nick VanderZanden | Lewis | Ultimate | Andrew (IL) |
Adam Williams | Mount St. Joseph | Ultimate | Mt. Carmel (IL) |
Ian Zalewski | McKendree | Ultimate | Carl Sanburg (IL) |
Neil Naughton | MSOE | Ultimate | Carl Sandburg (IL) |
Zane Cecich | Benedictine | Ultimate | Chesterton (IN) |
Mitch Weiler | Ball State | Ultimate | Brother Rice (IL) |
Dan Hayes | Clarke | Ultimate | Brother Rice (IL) |
Brad McFarland | Dominican | Ultimate | Lincoln Way North (IL) |
Jake Bobrowski | Dominican | Ultimate | Lyons Township (IL) |
Brian Lyman | McKendree | Ultimate | Joliet West (IL) |
Ryan Vorderer | Lindenwood | Ultimate | Lincoln Way East (IL) |
George "Mitch" Perinar | Lewis | Ultimate | Minooka (IL) |
Kevin Myren | NJIT | Ultimate | Br. Rice (IL) |
Nathan Van Dellen | Lindenwood | Ultimate | Lincoln Way East (IL) |
Austin Royer | St. Ambrose | Ultimate | Lincoln-Way East (IL) |
Matt Walsh | Ball State | Ultimate | Mt. Carmel (IL) |
Tony Prospero | Fontbonne | Uno | Lincoln Way West (IL) |
Blair Anderson | Loras | Vancouver | Penticton Secondary (CAN) |
Matthew McManaway | North Greenville | Vanguard | Mt. Vernon (OH) |
Jack Heavey | Harvard | Vegas | Valley (NV) |
Darien Bradley | Mount St. Joseph | Vegas Xtreme | Arbor View (NV) |
Tyler Cobian | UC Merced | Ventura | Ventura (CA) |
Zach Eschenberg | BYU | Ventura County | Newbury Park (CA) |
Jackson Hollister | UCSB | Ventura County | Westlake Village (CA) |
Matt Heckler | Rivier | Ventura County | Simi Valley (CA) |
Brannon Perdicho | Wells | Victor | Victor (NY) |
Tim Jackson | Keuka | Victor | Victor (NY) |
Langston Payne | George Mason | Warren Sixpak | Piscataway (NJ) |
Marinus Tavernier | Ramapo | Warren SixPak | Piscataway (NJ) |
Justin Sandy | Rutgers-Newark | Warren Sixpak | Saint John Vianney (NJ) |
Eric Maldanado | New Jersey City | Warren Sixpak | County Prep (NJ) |
Spencer Shickora | Ramapo | Warren SixPak | St. Peter’s Prep (NJ) |
Connor Holland | Bluefield | Western Australia U-19 | Great Southern Grammar (AUS) |
Colton Parsons | St. Ambrose | WVA Nightmares | Neenah (WI) |
Aaron Wendels | Coker | WVA Nightmares | Fond du Lac (WI) |
George Boykov | Robert Morris | xfer Carthage | Easy Leyden (IL) |
Jake Neiheisel | Mount St. Joseph | xfer Cincinnati | Elder (OH) |
Francisco Cabrera | Missouri Baptist | xfer Coker | |
Colby Magorien | Robert Morris | xfer CSUN | Westlake (CA) |
Marty Ross | UCI | xfer from Pacific | xfer from Pacific |
Andrew Willits | Cairn | xfer Grove City | North Penn (PA) |
Harrison Albert | Rutgers-Newark | xfer Lees-McRae | West Broward (FL) |
Jon Schaefer | Grand Canyon | xfer Limestone | |
Dylan Lavner | Limestone | xfer NJIT | |
Alejandro De Mendoza | Limestone | xfer OCC | |
Ty Hutchins | BYU | xfer Orange Coast | Gilbert (AZ) |
Ashton King | Grand Canyon | xfer Pacific | |
Ryan Genn | Ohio State | xfer Pacific | |
Edgardo Cartagena | Ball State | xfer Pacific | Colegio Catolico Notre Dame (PR) |
Peter Edwards | Ohio State | xfer Pacific | xfer Pacific |
Christian Franceschi | Ohio State | xfer Pacific | |
Marco Grasso | Ohio State | xfer Pacific | xfer Pacific |
Matt Dorn | Ohio State | xfer Pacific | |
Anthony Pipen | Belmont Abbey | xfer Palomar CC | |
Drew Hogan | Cardinal Stritch | xfer Santa Barbara CC | |
TJ Wiechecki | Marymount | Yorktowne | Salesianum (PA) |
Jeff Yasalonis | Mount Olive | Yorktowne | Pennsbury (PA) |
Connor Choate | Marymount | Yorktowne | Daniel Boone (PA) |
Jacob Kauffman | Kean | Yorktowne | York Suburban (PA) |
Ryan Jamison | Loyola | Yorktowne | Neshaminy (PA) |
Mahlon Bender | Juniata | Yorktowne | Central Dauphin (PA) |
Daniel Lutz | Eastern Mennonite | Yorktowne | Green Castle (PA) |
Tim Callahan | Eastern Mennonite | Yorktowne | Central Dauphin (PA) |
Jared Warner | Kean | Yorktowne | Red Lion (PA) |
Christian Rupert | BYU | Yorktowne | Central Bucks West (PA) |
Robbie Stewart | Limestone | Yorktowne | York Catholic (PA) |
Keith Kegerreis | Saint Francis | Yorktowne | Chambersburg (PA) |
Shannon Heckman | NJIT | Yorktowne | Lower Dauphin (PA) |
|