Name | School | Club | High School |
Dalton Abrahamsen | Stevenson | Club Lehigh | Council Rock North (PA) |
Logan Agnello | Missouri Baptist | Kaizen | Casady (OK) |
Alex Ah Sue | BYU | Ventura | Rio Mesa (CA) |
Anthony Allen | Carthage | Ultimate | Joliet Catholic (IL) |
Tony Allen | Carthage | Ultimate | Joliet Catholic (IL) |
Jonathan Amaral | Bluefield | SERV | Denbigh (VA) |
James Anastassiades | Hawaii | The HBC | Huntington Beach (CA) |
Erik Arroyo | Alderson Broaddus | | xfer Missouri Baptist |
Charles Atkinson | Wittenberg | Vanguard | Mount Vernon (OH) |
Avery Aylsworth | Loyola | Pacific Rim | St. Francis (CA) |
Max Baker | Wittenberg | The Academy | Brownsburg (IN) |
Josh Balinao | North Central | Chicago | Oak Forest (IL) |
Maxwell Ball | Hunter | SMBC | Notre Dame (CA) |
Kyle Barnes | George Mason | Coastal | Princes Anne (VA) |
Aaron Barnett | Rutgers-Newark | Pacific Palisades | Crossroads (CA) |
Joseph Belair | Wittenberg | Ignite | Archbishop Hoban (OH) |
Ashton Bell | Greenville | STL High Performance | Kirkwood (MO) |
Ryne Benson | California Baptist | | Newbury Park (CA) |
Connor Bentley | Palomar JC | Seaside | Carlsbad (CA) |
Andrew Bergstrand | North Central | Ultimate | Lincoln Way Central (IL) |
Jeremy Best | Elmira | Pittsburgh | North Allegheny (PA) |
Daniel Bilinski | Greenville | Team Rockstar | El Dorado (CA) |
Nick Bilinski | Greenville | Team Rockstar | El Dorado (CA) |
Peter Binder | Greenville | STL High Performance | Kirkwood (MO) |
Eddie Binion | Trinity Christian | Spartans | Downers Grove South (IL) |
Ryan Blaich | UCSD | Bones | Newbury Park (CA) |
BJ Blair | Saint Francis | Warren Sixpack | Bridgewater Raritan (NJ) |
Seth Blevins | George Mason | Coastal | First Colonial (VA) |
Wes Blodig | Sacred Heart | Vortex | Glenbrook South (IL) |
Zach Bohmann | Mckendree | Milwaukee | Nathan Hale (WI) |
Troy Boucher | Wittenberg | Elite | Olentangy (OH) |
Jacob Brand | Morningside | High Flyers | Homer (NE) |
Seth Braquet | Endicott | Bayou Boys | Holy Cross HS (LA) |
Luke Braswell | Penn State | | Northeastern (PA) |
Benjamin Bravo | Alderson Broaddus | San Juan | xfer Missouri Baptist |
Alex Brenner | Wittenberg | Cincinnati Thunder | Roger Bacon (OH) |
Aron Brick | Carthage | Southport | Waukesha West (WI) |
Gavin Broekema | North Central | Hitmen | Plainfield Central (IL) |
Jake Brown | Wentworth | Warren Sixpak | Howell (NJ) |
Patrick Bryan | Saint Francis | Club Lehigh | Emmaus (PA) |
Sean Brzoska | North Central | D1 Chicago | xfer UW-Oshkosh (WI) |
Jeffrey Budz | Loras | | Joliet Catholic (IL) |
Jack Burgi | Princeton | 949 | Laguna Beach (CA) |
Jack Burton | Grand Canyon | Sports Performance | Naperville Central (IL) |
Nicholas Busesky | Kean | Sports Performance | Geneva (IL) |
Francisco Cabrera | Alderson Broaddus | Torrimar | xfer UP Polytech/Coker College |
Will Calaman | George Mason | Coastal | Cox (VA) |
Andre Cardamone | Bluefield | | Wasco (CA) |
Grant Carder | Missouri Baptist | STL High Performance | Vianney (MO) |
Joel Carmona | Greenville | Nor’East Minutemen | Lawrence (MA) |
Miguel Carmona Vega | Greenville | | River Hill (MD) |
Ben Cartwright | North Central | Hitmen | Glenbard East (IL) |
Cole Carver | Saint Francis | Yorktowne | Hershey (PA) |
Raymond Cascio | UCSC | Pittsburgh | Obama 1b Academy (PA) |
Trevor Castro | Stevenson | | Hilo High (HI) |
Gabriel Castro | Coker | | Colegio Rui Barbosa (BRA) |
Stephen Chartrand | North Central | Sports Performance | xfer Augustana College (IL) |
Rob Chatterton | Lindenwood | Sports Performance | Glenbrook North (IL) |
Kolya Chen | UCSC | Hawaii Elite | 'Iolani (HI) |
Andrew Chisholm | Mount St. Joseph | xfer Lindsey Wilson College | Oak Hills (OH) |
Chandler Christy | King | | Yucaipa (CA) |
Jacob Chudzik | Loras | Ultimate | Lincoln Way North (IL) |
Ryan Coenen | Lewis | Milwaukee | Franklin (WI) |
Jack Cole | Pepperdine | Diablo | Campolindo (CA) |
Justin Coleman | George Mason | Legacy | Saugus (CA) |
Teddy Coleman | Quincy | Lake County | Waukegan (IL) |
Woody Cook | USC | SCVC | Oak Park (CA) |
Nick Corrigan | Greenville | Rockford Rampage | Boylan Central Catholic (IL) |
Nick Costa | Trinity Christian | CVC | Xfer Dominican |
Blake Cox | Alderson Broaddus | 2 Rivers | Colonial Heights (VA) |
Mason Crabtree | Missouri Baptist | | Plato (MO) |
Kai Cromwell | Lewis | Enigma | Chesterton (IN) |
Hayden Crust | Johnson & Wales | xfer Limestone | Northwood (CA) |
Logan Czyzewski | California Baptist | Ocean Bay | Dr. Phillips (FL) |
Brandon Dau | Lourdes | xfer Orange Coast | Coronado (NV) |
Neil De Dios | Graceland | | John I. Leonard (FL) |
T.J. DeFalco | LBSU | The HBC | Huntington Beach (CA) |
Emilier DeJesus | Hannibal-LaGrange | Enigma | Chesterton (IN) |
Anthony Delgado | Alderson Broaddus | Vegas Xtreme | Legacy (NV) |
Kaleb Denmark | Pepperdine | Balboa Bay | |
Russell Dervay | Stanford | Coastal | Cox (VA) |
Alex Dickmann | IPFW | Sports Performance | Addison Trail (IL) |
Lucas Diffey | Fontbonne | | Northwest Cedar Hill (MO) |
Jake Ditore | Emerson | Granite Coast | Salem (NH) |
Joey Dittman | Marian | Milwaukee | Arrowhead (WI) |
Sean Dixon | Orange Coast | Balboa Bay | |
Dan Dobrowolski | Carthage | Warren Sixpack | Christian Brothers Academy (NJ) |
Will Donald | Orange Coast | Balboa Bay | |
Reed Donenfeld | NYU | Balboa Bay | Laguna Beach (CA) |
Yize Dong | MIT | Diablo Valley | Campolindo (CA) |
Kyle Donhoe | UCSC | Pace Bootlegger | Victor (NY) |
Jason Donorovich | Penn State | Eden | Lockport (NY) |
Matt Douglas | USC | SCVC | Loyola (CA) |
Josiah Douglas | Coker | | Chicopee Comprehensive (MA) |
Trevor Dow | Harvard | | Choate (CT) |
Brian Drouse | Wentworth | Northeast Alliance | Dallas (PA) |
Brendan Duggan | NYU | Beantown | Newton South (MA) |
Josh Eades | Fontbonne | Bayou Boys | Parkview Baptist (LA) |
Cooper Eaker | Greenville | | Auburn (IL) |
Charles Eberhart | Wittenberg | Elite | Bishop Watterson (OH) |
Adam Eboli | Dominican | Hitmen | Glenbard East (IL) |
Will Echiel | Ohio State | Vanguard | St Charles (OH) |
Zach Eckols | Greenville | | Greenville (IL) |
Bryant Ekstein | George Mason | Coastal | Landstown (VA) |
Erik English | Emmanuel (MA) | Bones | Royal (CA) |
Emmett Enriques | California Baptist | Hawaii Elite Southside | Kamehameha Schools (HI) |
Kyle Ensing | LBSU | Bones | Valencia (CA) |
Brandon Evers | Calumet College | Enigma | Crown Point (IN) |
Jordan Ewert | Stanford | Pacific Rim | Deer Valley (CA) |
Chad Faas | LBSU | OCVC | Edison (CA) |
Evan Feltz | Saint Francis | Vanguard | St. Francis DeSales (OH) |
Frank Field | Rutgers-Newark | xfer from Rhode Island | xfer from Rhode Island |
Michael Fisher | Pepperdine | Yorktowne | Cumberland Valley (PA) |
Zach Fitch | Trinity Christian | | Ontario Christian (CA) |
Kyle Fitzgerald | IPFW | Adversity | Zion-Benton (IL) |
Dylan Flor | Kean | Club Lehigh | Quakertown (PA) |
Dalton Forbes | Graceland | Yorktowne | Spring Grove (PA) |
Justin Fortner | UCSC | Legacy | Hart (CA) |
Andre Foster | Charleston | | Davis (CA) |
Bryce Foxworth | Trinity Christian | Sumter Jrs | Sumter (SC) |
Jack Frank | Lees-McRae | | Steinbrenner (FL) |
Will Frank | McKendree | STL High Performance | Edwardsville (IL) |
Brendon Frank | Rutgers-Newark | Beach Cities | Pensinula (CA) |
Chaz Franqui | Bluefield | Warren Sixpak | Old Bridge (NJ) |
Kevin Fults | UCSB | Balboa Bay | |
Kevin Fults | UCSB | | Corona del Mar (CA) |
Trevor Gabamonte | Hilbert | | Lancaster(NY) |
Dominic Gallo | Culver-Stockton | Naperville | Joliet Catholic (IL) |
Ryan Galvan | Loras | Ultimate | Carl Sandburg (IL) |
Jason Gardner | Stevenson | First Capitol | Central York (PA) |
Derek Gascon | Clarke | Seaside | Otay Ranch (CA) |
Pat Gasman | Hawaii | Pacific Rim | Buchanan (CA) |
Jake Gasparich | MIT | Ultimate | Lincoln-Way West (IL) |
Evan Gebert | Lewis | Team Pineapple | Snider (IN) |
Patrick Gerstle | Missouri Baptist | Louisville Fury | Trinity (KY) |
Levi Gifford | Lees McRae | Coastal | Tallwood (VA) |
Davis Gillett | UCLA | OCVC | Huntington Beach (CA) |
Adam Glader | Alderson Broaddus | Sports Performance | Barrington (IL) |
Justin Glader | Alderson Broaddus | Sports Performance | Barrington (IL) |
Jose Gomez | UC Merced | Apache | Sanger (CA) |
Trevor Gooch | Nazareth | Eden | Canisius (NY) |
Christian Graziano | Saint Francis | Eden | Williamsville South (NY) |
Zach Grennan | Lourdes | Vanguard | Saint Francis DeSales (OH) |
Gabe Grote | Fontbonne | | Francis Howell North (MO) |
Emir Hadzisalihovic | Fontbonne | Missouri Thunder | Affton (MO) |
Baron Hahn | Loyola | Ocean Bay | Winter Park (FL) |
Jon Haines | Wells | Ocean Bay | Palm Beach Central (FL) |
Parker Hall | MIT | Akamai | Saint John Bosco (CA) |
Chad Hamby | Bluefield | 2 Rivers | Thomas Dale (VA) |
Will Hastings | UCSD | The HBC | Esperanza (CA) |
Zachary Hawkins | Lourdes | xfer Hannibal-LaGrange | Dickinson (TX) |
Thomas Haywald | Bluefield | 2 Rivers | Thomas Dale (VA) |
Ryan Healy | Endicott | Warren SixPack | Fair Lawn (NJ) |
EJ Heidkamp | Greenville | Uncommon Synergy | Heritage (CA) |
Hayden Herc | Saint Francis | Eden | Eden (NY) |
Eric Hess | North Central | Ultimate | Lincoln Way East (IL) |
Teddy Hesterman | Wittenberg | xfer Milligan College (TN) | xfer Milligan College (TN) |
Cameron Hibbler | Missouri Baptist | STL High Performance | Westminster Christian Academy (MO) |
Terrell Hightower | Alderson Broaddus | Ocean Bay | Apopka (FL) |
Connor Hipelius | Lindenwood | Ultimate | Lincoln Way Central (IL) |
Michael Hiroskey | Cincinnati Chirstian | WVA Nightmares | Kaukauna (WI) |
Blake Hogan | Hunter | Long Island | Bay Shore (NY) |
Ben Holt | Mount St. Joseph | | Roger Bacon (OH) |
Brandon Hopper | UCSB | Balboa Bay | |
Alec Horne | North Central | D1 Chicago | John Hersey (IL) |
Jacob Horwedel | Charleston | BVP | St. Edwards (OH) |
Hunter Howell | Concordia Irvine | Seaside | Scripps Ranch (CA) |
Aaron Huang | MIT | Mountain View | Lynbrook (CA) |
Dakota Hunter | Lakeland | Muskego Stars | Waukesha South (WI) |
Byron Hurd | Charleston | Victory | Gilbert (AZ) |
Colton Inman | Missouri Baptist | STL High Performance | Fox (MO) |
Dalen Instenes | Lewis | Milwaukee | Racine Horlick (WI) |
Eli Irizarry | Springfield | Coastal | First Colonial (VA) |
Blake Janz | Cardinal Stritch | Milwaukee | Germantown (WI) |
Kyle Jasuta | Springfield | SMBC | Loyola (CA) |
Drew Jenkins | Wittenberg | Ignite | Walsh Jesuit (OH) |
Xander Jimenez | UCSD | | St. Francis-Mountain View (CA) |
Andrew Johnson | Greenville | STL High Performance | Northwest (MO) |
Dalton Johnson | King | | Yucaipa (CA) |
Chadd Jones | Kean | Yorktowne | Dallastown (PA) |
Thomas Jones | Marian | Chicago Elite | Mt. Carmel (IL) |
Tyler Jump | North Central | Coastal | Hickory (VA) |
Dimitar Kalchev | CSUN | | Hristo Bolev (Bulgaria) |
Leon Karagulian | Brooklyn College | | Forest Hills (NY) |
Mike Karl | Trinity Christian | UNO | Lockport (IL) |
Skyler Kaufman | MIT | Smash | Needham (MA) |
Jonah Kay | UCLA | Coast | Rancho Bernardo (CA) |
Michael Keegan | IPFW | Seaside | Mt. Carmel (CA) |
Taylor Kegel | Marian | Club One | Plainfield Central (WI) |
Julius Keller | Lourdes | TV Waldgirmes | Germany |
Donovan Kelley | Johnson & Wales | Seaside | La Costa Canyon (CA) |
Aidan Kelly | Wells | 2 Rivers | Matoaca HS (VA) |
Jacob Kerschner | Lewis | Yorktowne | Central Dauphin (PA) |
Greg Kinney | Loras | xfer UNLV | |
Zach Kirkilas | Trinity Christian | | Oak Forest (IL) |
Win Kittivatcharapong | Emerson | | Ruamrudee International (Thailand) |
Matt Klassen | Stanford | Milwaukee | Brookfield East (WI) |
Alex Klubertanz | Loras | | Middleton (WI) |
Anthony Kluzak | North Central | Rockford Rampage | Thomas Jefferson (IL) |
Jamie Knight | Marymount | Coastal | Hickory (VA) |
Kolbie Knorr | Quincy | Sports Performance | Wheaton Warrenville South (IL) |
Dylan Kolovitz | Wittenberg | Chicago Elite | St. Patrick (IL) |
Joseph Koszelak | Saint Francis | Eden | St. Joeseph (NY) |
Aaron Kowalewski | Fontbonne | STL High Performance | Fox (MO) |
Raymond Kraus | North Central | Pipeline | Elk Grove (IL) |
Corey Krystkowiak | California Baptist | Ocean Bay | Cocoa Beach (FL) |
Andrzej Kubinski | North Central | | Argo Community (IL) |
Austin Kuchenbecker | Loras | Muskego Stars | Muskego (WI) |
Chris La Calamita | Carthage | Sports Performance | South Elgin (IL) |
Brad Larson | Quincy | Milwaukee | Wauwatosa East (WI) |
Matt LaVasseur | Johnson & Wales | Nor-East | Salem (NH) |
Grayson Lawrence | North Greenville | 2 Rivers | Cosby (VA) |
Max Lawrence | North Central | Ultimate | Lincoln Way North (IL) |
Aireon Leary | Bluefield | Edge | King’s Fork (VA) |
Dane Leclair | Loyola | Pace Bootlegger | McQuaid (NY) |
Kimball Leituala | LBSU | The HBC | Long Beach Poly (CA) |
Connor Lejman | North Central | Pipeline | Conant (IL) |
Cullen Liberksi | Marian | Milwaukee | Germantown (WI) |
Schylar Lillethorup | CSUN | Ocean Bay | Apopka (FL) |
Nick Lilley | North Central | Ultimate | Lincoln Way East HS (IL) |
Andrew Lincoln | BYU | Spiral | Brophy College Prep (AZ) |
Steven Lindsey | Marian | | Indian Trail Academy (WI) |
Giovanni Llinas Rosa | Lewis | xfer Cal Baptist | Clegio Adianez (PR) |
Steven Lopez | Kean | Long Island | Port Washington (NY) |
Ruben Lopez | Irvine Valley | OCVC | Woodbridge (CA) |
Jake Lorschdaer | UCSB | OCVC | Dana Hills (CA) |
Justin Luby | Wittenberg | Ignite | Walsh Jesuit (OH) |
Max Lucas | Trinity Christian | | Homeschool (IN) |
Bob Luchetta-Stendel | St. Ambrose | Hitmen | Glenbard East (IL) |
Ryan Ludvik | Cairn | | Norfolk Christian (VA) |
Zach Lynne | Kean | Warren SixPack | Toms River North (NJ) |
Ivy Lyons | Greenville | | Massac County (IL) |
Mark Lysiak | Nazareth | Warren SixPack | East Brunswick (NJ) |
Micah Ma’a | UCLA | | Punahou (HI) |
Elijah Magat | Morningside | NCVC | El Dorado (CA) |
Collin Mahan | Loyola | Pace Bootlegger | Victor (NY) |
Aaron Makaiwi | UC Merced | Vegas | Shadow Ridge (NV) |
Parker Maki | CSUN | Bones | Newbury Park (CA) |
Blake Markland | USC | The HBC | Mira Costa (CA) |
Chandler Matteson | Palomar JC | Seaside | Carlsbad (CA) |
Nathan Matthews | Wittenberg | Vanguard | Gahanna Lincoln (OH) |
Ryan Maune | Lourdes | xfer Collins/Hannibal-LaGrange | Saint Francis Borgia (MO) |
Danny Maurer | Lewis | xfer Cal Baptist | Hagerty (FL) |
Roy McFarland | UCSB | SCVC | Mira Costa (CA) |
Nick Mcintyre | Kean | Long Island | Massapequa (NY) |
Trysten McLaughlin | Wells | Club Lehigh | Daniel Boone (PA) |
Mike McLaughlin | Sacred Heart | Long Island | Northport (NY) |
Markus Melbardis | Loyola | Bay to Bay | Leigh (CA) |
Frank Melvin | Penn State | Yorktowne | Schuylkill Valley (PA) |
Calvin Mende | Penn State | Oasis | Redlands (CA) |
Nico Mercadante | Kean | Warren SixPack | Toms River North (NJ) |
Addison Mertler | Lakeland | Ocean Bay | Spanish River (FL) |
Kevin Mesquita | Charleston | | Exete (PA) |
Jonathan Messa | Saint Francis | Sports Performance | St. Francis (IL) |
Kevin Messer | North Central | Adversity | Hersey (IL) |
Ryan Metz | UCSC | Seaside | Poway (CA) |
Johnny Milabu | Greenville | | Heritage (CA) |
Augie Miller | Pepperdine | Balboa Bay | Corona Del Mar (CA) |
Aaron Miller | Loras | xfer Sierra College | xfer Sierra College |
Drew Minton | Lourdes | | Mount Vernon (OH) |
Christian Mireles | Trinity Christian | D1 | Palos Hills (IL) |
Dylan Missry | UCLA | Long Island | Sachem North (NY) |
Michael Mitchell | North Central | Ultimate | Lincoln Way East (IL) |
Charles Molina | Graceland | San Juan | Colegio Rosa-Bell (PR) |
Brad Monaghan | Mount Olive | U-20 New Zealand Jr. Nat. Team | Napier (New Zealand) |
Chris Moore | Stanford | Ocean Bay | Lake Mary (FL) |
Travelle Moorehead | Missouri Baptist | | Ritenour (MO) |
Nadir Morgan | Loras | | El Cerrito (CA) |
Ryan Moss | USC | Balboa Bay | Corona Del Mar (CA) |
Race Munger | Missouri Baptist | SCVC | xfer Carthage |
Colton Murray | Loyola | OCVC | xfer IVC |
Alec Nadjari | Johnson & Wales | Long Island | Port Washington (NY) |
Paul Narup | Loyola | STL High Performance | DeSmet (MO) |
Austin Neace | IPFW | Sports Performance | Neuqua Valley (IL) |
Jake Newman | Endicott | Granite Coast | Pinkerton Academy (NH) |
Matt Nicholas | Princeton | Balboa Bay | St Margarets (CA) |
Kyle Nilsen | North Central | Chicago | Lincoln Way Central (IL) |
Nedim Novalic | Fontbonne | xfer Culver Stockton | |
Jimmy Nuckolls | King | xfer Oglethrope | Sullivan South (TN) |
Brandon Oberender | BYU | Bones | Royal (CA) |
RJ Ocampo | Eastern Mennonite | Coastal | First Colonial (VA) |
Hosep Ohanian | Brooklyn College | | Long Island City (NY) |
Kysen Olsen | LBSU | Coast | Scripps Ranch (CA) |
Kevin Orsley | Emmanuel | Bay to Bay | Bellarmine (CA) |
Christopher Paige | Loras | Sports Performance | Plainfield North (IL) |
Austin Pak | UCSD | Team Rockstar | Palos Verdes Peninsula (CA) |
Luis Palos | California Baptist | Xfer Santa Monica College | Xfer Santa Monica College |
David Perez | Charleston | Texas Fusion | Thomas Jefferson (TX) |
Zach Perry | California Baptist | 949 | Laguna Hills (CA) |
Leo Peters | Loras | | International School of Kuala Lumpur |
Trey Petrarca | Marymount | Yorktowne | Wyomissing (PA) |
Jaiden Pina | Hunter | xfer Santa Barbara CC | Righetti (CA) |
Mark Piorkowski | Emerson | Warren SixPack | Montclair (NJ) |
Mike Podgorny | Hilbert | Giant | Grand Island (NY) |
Cameron Ponce | Johnson & Wales | Bay to Bay | Valley Christian (CA) |
Jonathan Poortinga | North Central | Naperville | Home |
Stephen Porras | Alderson Broaddus | 2 Rivers | Cosby (VA) |
Sam Porter | CSUN | Coastal | Western Branch (VA) |
Adrian Potts | Bluefield | Solid | SLAM (Fl) |
Devin Racey | Endicott | Lakeside | Voorheesville HS (NY) |
Kyle Radecki | Lewis | | Trabuco Hills (CA) |
Ammar Rahim | Rutgers-Newark | | Belleville (NJ) |
Fabian Ramen | Mount Olive | Stavsnas (Sweden) | Universal School Brussels (Belgium) |
Brandon Rattray | Hawaii | Seaside | Rancho Bernardo (CA) |
Tyler Rees | Greenville | | Franklin (IL) |
Nick Reich | Marymount | Club Lehigh | Council Rock (PA) |
Matthew Reilly | MIT | SCVC | Loyola (CA) |
Matthew Reinsel | Carthage | STL High Performance | Lindbergh (MO) |
Tyler Resnick | USC | Bones | Newbury Park (CA) |
Jason Rhee | Johnson & Wales | 303 | Cherokee Trail (CO) |
Noah Ricchetti | Alderson Broaddus | Sports Performance | Barrington (IL) |
Nick Richard | Cincinnati Christian | Sports Performance | Oswego (IL) |
Andre Rivera | Charleston | | Wilson (PA) |
Joel Roberts | Mount Olive | UK Jr. National Team | Wessex LeAF (UK) |
Matt Rochester | Culver-Stockton | Seaside | Grossmont (CA) |
Jake Romano | Ball State | Milwaukee | Racine Horlick (WI) |
Riley Rookus | North Central | 46 West | Paso Robles (CA) |
Brett Rosenmeier | Hawaii | Coastal | Frank W Cox (VA) |
Martis Roze | Wittenberg | Indy Assault | Fishers (IN) |
Ross Russell | Wittenberg | Ignite | Walsh Jesuit (OH) |
Billy Russo | Stevenson | Yorktowne | Chambersburg (PA) |
Spencer Sachs | UCLA | Vortex | Deerfield (IL) |
Andrew Salmon | Mount Olive | Sports Performance | Waubonsie Valley (IL) |
Tony Sanchez | Greenville | | St. Joseph (IL) |
Victor Santiago | North Central | | Holy Trinity (IL) |
Joao Victor Santos | Coker | | Centro Educacional Brasil Futuro (BRA) |
Jon Sattersten | Marian | Milwaukee | Westosha Central (WI) |
Carter Schmidt | Wittenberg | Vanguard | Hilliard Darby (OH) |
Josh Schmidt | UCSD | OCVC | xfer IVC |
Brad Schneider | Medaille | Eden | Lockport (NY) |
Graydon Schroeder | IPFW | Milwaukee | Brookfield East (WI) |
Will Schwob | Grand Canyon | Annapolis | Broadneck (MD) |
Spencer Scott | Harvard | Ultimate | Brother Rice (IL) |
Alex Seda | Johnson & Wales | Torrimar | Colegio Carmen Sol Inc (PR |
Chris Shaffer | UCSD | Bones | Westlake (CA) |
Efrain Sharkey | UCSD | Seaside | Otay Ranch (CA) |
Jonathan Shawkey | Alderson Broaddus | Vegas Xtreme | Legacy (NV) |
Brian Sheddy | Penn State Altoona | Yorktowne | Susquehannock (PA) |
Will Shoemaker | Trinity Christian | Cyclones | West Aurora (IL) |
Corry Short | Princeton | Ocean Bay | Cardinal Gibbons (FL) |
Landon Shorts | Stevenson | First Capitol | Central York (PA) |
Jon Smallpage | Marian | Milwaukee | Whitefish Bay (WI) |
Ryan Smith | Stanford | Pacific Rim | Buchanan (CA) |
Shane Smith | Kean | Eden | Eden (NY) |
Tanner Smith | Greenville | Team RockStar | Mira Costa (CA) |
Tyler Smith | Alderson Broaddus | Ocean Bay | Stoneman Douglas (FL) |
Dalton Solbrig | Hawaii | Adversity | Lakes Community (IL) |
Joel Sotos | Wittenberg | Vanguard | Dublin Coffman (OH) |
Kevin Sowski | Ohio State | OCVC | Esperanza (CA) |
Brandon Stone | Lees-McRae | Coastal | Kempsville (VA) |
Eugene Stuart | Charleston | Bahama Junior National Team | xfer Saint Augustine’s College |
Parker Swartz | Ball State | Sports Performance | Glenbard West (IL) |
Ben Symonds | Lindenwood | Hitmen | Glenbard East (IL) |
Austin Tafoya | Trinity Christian | Xfer Trinity International | Xfer Trinity International |
Ethan Talkov | NYU | Nor'easter | St John's Prep (MA) |
Jacob Tarabetz | California Baptist | NCVC | Del Oro (CA) |
Christian Taylor | Eastern Mennonite | Richmond | Deep Run (VA) |
Owen Terroso | Stevenson | Yorktowne | Dallastown (PA) |
Nathan Thalken | UCSD | NCVC | Rio American (CA) |
Sanil Thomas | Ohio State | Ultimate | Andrew (IL) |
Nidhin Thomas | Dominican | Adversity | Schaumburg (IL) |
Zach Thompson | McKendree | STL High Performance | Francis Howell (MO) |
Cole Thompson | Saint Francis | Highline | Los Alamitos (CA) |
Brett Thompson | St. Ambrose | WVA Nightmares | West Salem (WI) |
Steven Timberman | MIT | Ace Long Island | Sanford H. Calhoun (NY) |
William Tischler | Loyola | Sports Performance | Downers Grove South (IL) |
Zach Tisdale | Lourdes | xfer Lindenwood | Kilbourne (OH) |
Ben Tocila | Trinity Christian | | Richards/Stagg (IL) |
Kendall Toren | Trinity Christian | | Shawnee Mission NW (KS) |
Ivan Trifunovic | Mount Olive | Serbian Jr. National Team | Nis (Serbia) |
Joshua Tuaniga | LBSU | The HBC | Huntington Beach (CA) |
Ryan Turner | Wells | Club SyrV | Liverpool HS (NY) |
Lemuel Turner | Ball State | Adversity | Vernon Hills (IL) |
Aaron Turner | Lewis | Milwaukee | Waukesha West (WI) |
Hugo Van Garderen | Mount Olive | Dutch U-20 Team | VV Huizen (Netherlands) |
Kyle Van Stedum | Benedictine | Ultimate | Carl Sandburg (IL) |
Juan Varona | King | xfer Erskine | Bayamon Military Academy (PR) |
Kevin Vicente | Rutgers-Newark | | Belleville (NJ) |
TJ Vorva | Fontbonne | Ultimate | Carl Sandburg HS (IL) |
Evan Walsh | Carthage | Sports Performance | Maine South (IL) |
Ben Walter | Marian | Milwaukee | Germantown (WI) |
Kyle Ward | Greenville | STL High Performance | Francis Howell (MO) |
Andrew Weisner | UC Merced | Bay to Bay | Homestead (CA) |
Aaron Wendels | Marian | xfer Coker | xfer Coker |
Adam Wessel | Ball State | Milwaukee | Brookfield East (WI) |
Michael Wexter | Pepperdine | Ultimate | Lincoln Way West (IL) |
Jonathan Wheaton | King | | Lockport (IL) |
Philip White | Stevenson | | Northeastern (PA) |
Eric Wiles | Marymount | Coastal | First Colonial (VA) |
Jared Williams | Morningside | High Flyers | Lincoln Northstar (NE) |
Gabe Woffindin | Saint Francis | Club Lehigh | William Allen (PA) |
Brenden Wood | Missouri Baptist | STL High Performance | Vianney (MO) |
Micah Wooley | Orange Coast | Balboa Bay | |
Joe Worsley | Hawaii | Pacific Rim | Campolindo (CA) |
Robert Yench | Marian | Xfer Cardinal Stritch | Nicolet (WI) |
Shane Yeo | Mount Olive | Sports Performance | Plainfield North (IL) |
Zachary Yerington | Ohio State | Eden | Hamburg (NY) |
Matt Yoshimoto | Lewis | Ventura County | Adolfo Camarillo (CA) |
Julian Young | King | 2 Rivers | Clover Hill (VA) |
Matt Younggren | UCI | Seaside | Mt. Carmel (CA) |
Jaysen Zaleski | IPFW | Pittsburgh | Fox Chapel (PA) |
Jacob Zemba | North Central | Pittsburgh | Derry Area (PA) |
Zach Zerr | Wilson | Yorktowne | Dallastown (PA) |
Eric Zirzow | Loras | | Waukesha North (WI) |
C.J. Zureick | Mount St. Joseph | | Elder (OH) |