Name | School | Club | High School |
Luke Funte | Mount Vernon Nazarene | | |
Michael Dziewior | Loras | | Glenbard North (IL) |
Bury Inelus | Webber | | Palm Beach Central (Haiti) |
Logan Shafer | Campbellsville | | Marana (AZ) |
Juan Marin | St. Francis Brooklyn | | Colegio San Ignacio de Loyola (PR) |
Isaac Paches | Campbellsville | | Castellion, Spain |
Austin Strickler | Webber | | Chittenango (NY) |
Owen Hanzelman | Messiah | | Hempfield (PA) |
Hugh Dulay | Midway | | Woodbridge (NJ) |
Kevin McCarthy | Webber | | Seminole Ridge (FL) |
Deonte William | North Park | | St. Croix Educational (VI) |
Jakob Kolk | Campbellsville | | Erkrath, Germany |
Jacob Craig | Charleston | | Thomas Dale (VA) |
Mitch Tucker | Penn State | | Fairport (NY) |
Sebastian Herbst | Cumberland | | Melbourne Grammar (Australia) |
Adam Manuel | Cumberland | | Johnson County (TN) |
Jacob Edgerley | Cumberland | | James T. Hutchison (AK) |
Ernesto Lopez | Aquinas | | Barbara Goleman (FL) |
Eric Luu | Missouri Baptist | | Bayless (MO) |
Kelly Benedict | Missouri Baptist | | Affton (MO) |
Reece Brown | Georgetown | | Don Lugo (CA) |
Zac Barbato | Messiah | | Beaver County Christian (PA) |
Bartlomiej Maciczak | Trinity Christian | | John Hancock College Prep (IL) |
Mitchell Jessup | Mount Vernon Nazarene | | Mount Vernon (OH) |
Aaron Huang | Eastern Nazarene | | North Quincy (MA) |
Logan Essen | Mount St. Joseph | | Oak Hills (OH) |
Drew Vallandingham | Thomas More | | Edgewood (OH) |
Alex McHenry | Thomas More | | Holy Cross (KY) |
Ben Mormile | Lourdes | | Worthington Kilbourne (OH) |
Tyeghu Brad Uhm | North Park | | Gyeonggi Suwon Intl School (Republic of Korea) |
Quentin Roberts | Thomas More | | Village Christian (CA) |
Mason Collver | Thomas More | | Zionsville (IN) |
Alexis Rosario | William Penn | | Payne Tech (NJ) |
Juan Pablo Gonzalez | Lourdes | | Sacred Heart of Jesus (PR) |
Latrell Aikens | Webber | | Evans (FL) |
Luis Lourido | Webber | | Ronald W. Reagan Doral (FL) |
Benjamin Symanzik | Trinity Christian | | Faith International (MI) |
Isaiah Mitchell | Georgetown | (xfer Urbana) | Schaumburg (IL) |
Sam Hargett | Georgetown | (xfer Urbana) | Elder (OH) |
Liam Morrissey | Georgetown | (xfer Urbana) | Desert Oasis (NV) |
Tyler Chavez | Georgetown | (xfer Urbana) | Liberty (NV) |
Kacper Dobrowolski | Georgetown | (xfer Urbana) | Azw Uwm Qlsztyn, Poland |
Evan Johnson | Trinity Christian | 303 | Columbine (IL) |
Vaughn Ramsey | Vassar | 303 | Kent Denver School (CO) |
Alex Kratzenstein | Viterbo | 303 | Heritage (CO) |
Danny Hofmann | Loras | 630 | Hinsdale Central (IL) |
Anthony Figueroa | Saint Xavier | 630 | Downers Grove South (IL) |
Jason Klein | Saint Xavier | 630 | Oak Park-River Forest (IL) |
James Bardin | Harvard | 949 | Santa Margarita (CA) |
Nick
Nick Rigo | UCSD | 949 | Dana Hills (CA) |
Andrew Reavis | UCSB | 949 | Laguna Beach (CA) |
Jackson Reed | USC | 949 | Cathedral Catholic |
Caden Jackson | LBSU | 949 | Dana Hills (CA) |
Victor Pacheco | Reinhardt | A5 | |
Ryan Gould | Millikin | Absolute Zero | |
Jacob Waga | Wentworth | ACAD | Commack (NY) |
Gehrig Mickels | Campbellsville | Academy | Noblesville (IN) |
Mario Capo | Indiana Tech | Academy | Fishers (IN) |
Joshua Byrne | Indiana Tech | Academy | Roncalli (IN) |
Trey Cole | Pepperdine | Academy | Connetquot (NY) |
Spencer Persad | Viterbo | Aces | Milwaukie (OR) |
Parker Watts | Charleston | Aces | (WA) |
Landon Ewers | Mount Vernon Nazarene | Advancement Academy | Mount Vernon (OH) |
Colin Ashworth | Mount Vernon Nazarene | Advancement Academy | Rutherford B Hayes (OH) |
Rasi Bailey | Baldwin Wallace | Advancement Academy | Northland (OH) |
Nick Irelan | Baldwin Wallace | Advancement Academy | Olentangy Liberty (OH) |
Donovan Travis | Baldwin Wallace | Advancement Academy | Reynoldsburg (OH) |
Aidan Rico | Augustana | Adversity | New Trier (IL) |
Rylan Wiatrowski | Marian | Adversity | Libertyville (IL) |
Nathan Jones | North Central | Adversity | Palatine (IL) |
Clayton Nix | Concordia Chicago | Adversity | Lakes Community (IL) |
Vejas Cuplinskas | Saint Xavier | Adversity | Riverside-Brookfield (IL) |
Tyler Donovan | North Central | Adversity | Lakes (IL) |
Sam Peters | George Mason | Adversity | Lyons Township (IL) |
Lukas Pytlak | Ball State | Adversity | Lake Zurich (IL) |
Justin Ross | Loyola | Adversity | Stevenson (IL) |
Jensen Mast | Millikin | Ajax | |
Michal Kowal | Penn State | AKS Resovia Rzeszów | V Liceum Ogólnokształcące (Poland) |
Chandler Law | University of St. Katherine | Aloha State | University Lab (HI) |
Walter Berthold | North Park | Aloha State | Roosevelt (HI) |
Tinaishe Ian Ndavazocheva | Webber | AM Volleyball Academy | Churchill (Harare, Zimbabwe) |
Ashton Gaudioso | McKendree | APV | Salpointe Catholic (AZ) |
Jonathan McGuyer | Midway | Arizona Premier | Buena (AZ) |
Brigham Spilsbury | BYU | Aspire | Mesa (AZ) |
Tanner Dahman | Dominican | Aspire | Basha (AZ) |
Ian Robinson | Reinhardt | Atlanta Extreme | |
Chelan Beavers | Millikin | Austin Juniors | |
Kolten Christenson | McKendree | AZ Fear | Sandra Day O'Connor (AZ) |
Mason Galindo | Baldwin Wallace | AZ Fear | Millenium (AZ) |
Austin McKee | Charleston | AZ Fear | Millennium (AZ) |
Miles Duncan | Dominican | AZ Fear | Millennium (AZ) |
Hayden Coday | North Central (xfer Urbana) | AZ Fear | Millennium (AZ) |
Kacper Dobrowolski | Urbana | AZW UWM QLSZTYN | Poland |
Jaden Glenn | UCSB | Balboa Bay | Corona Del Mar (CA) |
Sebastian Rodriguez | LBSU | Balboa Bay | Redondo Union (CA) |
Gustavo Gomes | UCI | Balboa Bay | Newport Beach (CA) |
Austin Buchanan | Hawaii | Bay to Bay | Monte Vista(CA) |
Teague McDonnell | Saint Francis | Bay to Bay | Monte Vista (CA) |
Dylan Zhai | UCI | Bay to Bay | Archbishop Mitty (CA) |
Conner Dahm | UCI | Bay to Bay | Monte Vista (CA) |
Colby Landry | Tusculum | Bayou Boys | Assumption (LA) |
Dane Loup | Tusculum | Bayou Boys | Archbishop Hannah (LA) |
Justin Pinto | Midway | BCO | St. Patrick (CAN) |
Josh Meyer | Penn State Behrend | Beaver Valley Premier | Ambridge (PA) |
Liam Buck | Lewis | Beaver Valley Premier | Ambridge (PA) |
Jorge-Acevedo Ruiz | Alvernia | Borinquen Coqui | Colegio Adianez (PR) |
Francisco Cruz | William Penn | Borinquen Coqui | St. Mary's (PR) |
Emanuel Adames | North Greenville | Borinquen Coqui | Notre Dame (PR) |
Alejandro Garcia Fernandez | Eastern Nazarene | Borinquen Coqui | Saint Francis (PR) |
Brandon Long | Baldwin Wallace | Breaker | Metea Valley (IL) |
Wade Harman | Cumberland | C2 Attack | Watertown (TN) |
Jacob Miller | Lincoln Memorial | C2 Attack Beach | Beech (TN) |
Joe Meyer | Baldwin Wallace | Capital Sliders | Shenendehowa (NY) |
Leo-Paul Rousseau | Aquinas | Carabins B | College Jean-De-Brebeuf (Canada) |
Trevor Phillips | Ball State | Carolina Union | Cox Mill (NC) |
Jorge Riesgo | North Greenville | Carolina Union | Oceanside Collegiate Academy (SC) |
Elijah Miller | Campbellsville | Carolina Union | Waxhaw (NC) |
Francesco Michelini | Missouri Baptist | Carpi, Italy | |
Jaidon Padua | Menlo | Central Cal | Buchanan (CA) |
Dylan Cohan | Menlo | Central Coast | Carmel (CA) |
Zachary Petro | Baldwin Wallace | Chicago | Carl Sandburg (IL) |
Brennan Marzella | Carthage | Chicago Bounce | Lake Forest (IL) |
Peter Brown | USC | Chicago Bounce | New Trier (IL) |
Colin Heath | George Mason | Chicago Bounce | New Trier (IL) |
Johnny Cullishpuma | North Park | Chicago Elite | Prosser Career Academy (IL) |
Ikenna Nkuku | North Park | Chicago Elite | Montini Catholic (IL) |
Craig Dannemiller | Mount St. Joseph | Cincinnati Attack | St. Xavier (OH) |
Joey Boujaoude | Midway | Cincinnati Attack | Lakota East (OH) |
Will Connaughton | Georgetown | Cincinnati Attack | St Xavier (OH) |
Jackson Sinnard | Thomas More | Cincinnati Attack | Elder (OH) |
David Hawkins | BYU | Clovis | Clovis (CA) |
Caden Ritchey | Lees-McRae | Club 1 | Minooka (IL) |
Alex Menelli | Trine | Club 1 | Plainfield East (IL) |
Preston Bright | Indiana Tech | Club 1 | Plainfield East (IL) |
Nick Woolley | Trine | Club 1 | Plainfield North (IL) |
Mike Anderson | Millikin | Club 1 | Plainfield Central (IL) |
Karson Eggert | North Central | Club 1 | Plainfield East (IL) |
Quinton Dickerson | Olivet | Club 1 | Lisle (IL) |
Marcus Rembert | Augustana | Club 1 | Plainfield North (IL) |
Logan Reese | Baldwin Wallace | Club Lehigh Power | Owen J Roberts (PA) |
Alexander Gantt | Fontbonne | Club Texas | Aledo (TX) |
Cesar Contreras | University of St. Katherine | Club Wood | South Gate (CA) |
Bryan Salgado | University of St. Katherine | Club Wood | Norwalk (CA) |
Colin Jones | Vassar | Coast | Rancho Bernardo (CA) |
Reece Francke | UCSB | Coast | St Augustine (CA) |
Ethan Champlin | UCLA | Coast | Classical Academy (CA) |
Jackson Payne | UCI | Coast | Carlsbad (CA) |
Andrew (AJ) Erickson | Vassar | Coast | Scripps Ranch (CA) |
Owen Uresti | Arcadia | Core | Berean Christian (CA) |
Tim Matijevic | Lakeland | CPVC | Palatine (IL) |
Nick Mioni | Trinity Christian | CVC | Richards (IL) |
Alex Costa | Trinity Christian | CVC | Richards (IL) |
Colin Dahill | Loras | CVC | St. Rita (IL) |
Mark Wickstrom | Ball State | D1 | Elk Grove (IL) |
Liam Roberts | Concordia Irvine | D1 | Loyola Academy (IL) |
Frank Podgorny | North Central | D1 | Niles West (IL) |
Sebastian Gawronski | Loras | D1 Volleyball | Maine South (IL) |
Ho Yin Leung | Campbellsville | Dragons VBC | Hong Kong (China) |
Evan Rothmann | Arcadia | EC Power | North Penn (PA) |
Leonardo Minetto | William Penn | Elase (Brazil) | |
Harrison Paul | William Penn | Elevation | Mountain Vista (CO) |
Grant Meeks | Indiana Tech | Empowered | Leo Senior High (IN) |
Keaton Long | Lewis | Excel | Plano (TX) |
Tyler Jones | Alvernia | First Capitol | Central York (PA) |
Ian Little | BYU | Forza 1 | Temecula (CA) |
Jacob Simmons | Missouri Baptist | Forza 1 | Hemet (CA) |
Charlie Figy | William Penn | Fox Valley Performance | Appleton North (WI) |
Taylor Phillips | Tusculum | Front Range | Coronado (CO) |
Jimmy Meinhart | Loyola | Future | Glenbard West (IL) |
Jack Wozniak | Tusculum | Future | Glenbard East (IL) |
Joey Marchetti | Loras | Future | |
Bryce Walker | Purdue Fort Wayne | Future | St. Francis (IL) |
Mike Hay | Trinity Christian | Future | Willowbrook (IL) |
Michael “Ben” Harrington | Princeton | Future | Glenbard West (IL) |
Tyler Austad | Arcadia | Genuine | Carlsbad (CA) |
Chris Moehl | Baldwin Wallace | Genuine | El Camino (CA) |
Simon Torwie | LBSU | German Youth NT | Carl-Von-Weinberg-Schule (Germany) |
Fernando Paredes | Eastern Nazarene | GSEVC | Passaic (NJ) |
Mitchell Seggerman | Saint Xavier | High Flyers | Siouxland Christian (IA) |
Leonel Caceres | Eastern Nazarene | Husky | Newington (CT) |
Gavin Jonker | Aquinas | Impact Dynamic | Grand Haven (MI) |
Christian Wolf | Messiah | Infinity | Central Bucks East (PA) |
Tucker Ziegenhorn | Loras | Iowa Select | Geneseo (IL) |
Che Arbo | Alderson Broaddus | JJVA | Heritage Christian Academy (FL) |
Bradyn Zula | Trinity Christian | Johnston | Pella Christian (IA) |
Dylan Turner | Missouri Baptist | Kaizen | Elgin (OK) |
Joe Mercado Samaniego | Alderson Broaddus | Kaizen LV | Las Vegas (NV) |
Damian Bilko | Georgetown | KS Stocznia Darlowo | Cyprian Kamil Norwid VIII (Poland) |
Teddy Gedville | North Park | Lake County | Grayslake North (IL) |
Carlos Avilez | William Penn | Lake County | Zion-Benton Township (IL) |
Kaleb Patrick | Greenville | Lake County | Grayslake Central (IL) |
Emmanuel Eugene | North Park | Lake County | Grayslake Central (IL) |
Austin Runyard | Cumberland | Lake County | Antioch (IL) |
Kaleb Patrick | North Park | Lake County | Grayslake Central (IL) |
Jacob Labouliere | Wentworth | Lehigh Power | Central Bucks East (PA) |
Ken Naples | Lindenwood | Lockport | Sweet Home (NY) |
Ryan Parker | Saint Francis | Long Island | Northport (NY) |
Jacob Shellman | Indiana Tech | Louisville Fury | St. Xavier (KY) |
Jon Fonda | Indiana Tech | Louisville Fury | Floyd Central (IN) |
Brandon Jones | Indiana Tech | Louisville Fury | Shelby County (KY) |
Guy Genis | UCLA | Maccabi Tel-Aviv | Alliance (Israel) |
Loic Nanchen | Alderson Broaddus | Martigny Volley /VBC Sierre | Lycee College Des Creusets (Switzerland) |
Jack Walmer | Hawaii | MB Surf | Mira Costa (CA) |
Matthew Spellman | USC | Milwaukee Sting | Waukesha West (WI) |
Spencer Herman | Concordia Wisconsin | Milwaukee VBC | Kimberly (WI) |
Ben Busalacchi | Lakeland | Milwaukee VBC | Muskego (WI) |
Adam Lopata | Jamestown | Milwaukee VBC | Germantown (WI) |
Colin Kenney | Lakeland | Milwaukee VBC | Shorewood (WI) |
Ethyn Burczyk | Alvernia | Milwaukee VBC | Pius XI Catholic (WI) |
Landon Krause | Lewis | Milwaukee VBC | Kimberly (WI) |
Parker Van Buren | Loyola | Milwaukee VBC | Middleton (WI) |
Tommy Clausz | MSOE | Milwaukee VBC | Kimberly (WI) |
Nik Oltmanns | McKendree | Minnesota Select | East (MN) |
Ian Argento | Penn State | Mizuno East | Saint Joseph (CT) |
Calvin Hertel | Dominican | MN Select | Lakeville South (MN) |
Adan Gonzalez | Baldwin Wallace | Momentum | Mountain Ridge (AZ) |
Tyler Kratochvil | Loras | Motion | Muskego (WI) |
Ethan Makishima | UCSC | Mountain View | Mountain View (CA) |
Jacob Kim | Vassar | Mountain View | Amador Valley (CA) |
Mohan Duvvuri | UCSC | Mountain View | Saratoga (CA) |
Tyler Jack | Wentworth | Mountain View | Leigh (CA) |
Jordan Harris | Missouri Baptist | MOVA | Fort Zumwalt West (MO) |
Tyree Wesley | Georgetown | MOVA | Bishop Dubourg (MO) |
Kyle Merzweiler | Missouri Baptist | MOVA | St. Mary’s (OH) |
Joseph Huster | Fontbonne | MOVA | Lutheran South (MO) |
Omar Hoyos | George Mason | MVP Academy | Archbishop McCarthy (FL) |
Eric Winn | Lindenwood | MVP Academy | South Forsyth (GA) |
Joe Deluzio | Pepperdine | MVP Academy | The First Academy (FL) |
Matthew Mongin | St. Francis Brooklyn | MVP Academy | Winter Park (FL) |
Christian Neumann | Vanguard | NCVC | Placer (CA) |
Jake Diddy | Cal Lutheran | NCVC | Granite Bay (CA) |
Jake Manning | Urbana | NCVC | Sheldon (CA) |
Logan Marks | Cal Lutheran | NCVC | Jesuit (CA) |
Preston Nowak | UC Merced | NCVC | Nevada Union (CA) |
Sotiris Siapanis | Ohio State | Nea Salamina | Nicosia (Cyprus) |
Christopher Gil | Eastern Nazarene | Nor’east Juniors | Lawrence (MA) |
Sean Sabaluski | Misericordia | Northeast Allia | Lake-Lehman (PA) |
Troy Sly | Reinhardt | Ocean Bay | |
Michael Valenzi | Penn State | Ocean Bay | Cardinal Gibbons (FL) |
Nathan Cartier | Charleston | Ocean Bay | Winter Park (FL) |
Trevor Schultz | Harvard | Ocean Bay | Bartram Trail (FL) |
Jake Pennypacker | Reinhardt | Ocean Bay | |
Matt Oakley | Loyola | OCVC | Sage Creek (CA) |
Grant Sloane | UCLA | OCVC | Northwood (CA) |
Ben Montplaisir | Loyola | OCVC | Woodbridge (CA) |
Nick Mazzone | Baldwin Wallace | Ohio Premier | - Bishop Fenwick (OH) |
Lance Krenik | CSUN | Orange Coast | Trabuco Hills (CA) |
Marquize Graham | Marian | Orlando Gold | Winter Park (FL) |
Parker Payne | North Park | Orlando Gold | Winter Park (FL) |
Alex Holland | Concordia Wisconsin | OVC | Fond du Lac (WI) |
Jackson Corcoran | St. Norbert College | Ozaukee | Whitefish Bay Dominican (WI) |
Myles Partain | UCLA | Pac6 | Pacific Palisades (CA) |
Josh Coan | Princeton | Pace Bootlegger | Penfield (NY) |
Andersen Fuller | Pepperdine | Pace Bootlegger | Fayetteville-Manilus (NY) |
Cameron Milligan | Daemen | Pace Bootlegger | Pavilio (NY) |
Miks Ramanis | BYU | Pacific Rim | Northgate (CA) |
Reese Ganter | Juniata | Pagoda City | Exeter (PA) |
Ryan Miller | Arcadia | Pagoda City | Exeter (PA) |
Luke Hoffman | Juniata | Pagoda City | Exeter (PA) |
Tyler Goldsborough | Juniata | Pagoda City | Exeter (PA) |
Felipe Mendez | Missouri Baptist | Parana, Brazil | |
Nick Reilman | Baldwin Wallace | Phoenix | Walsh Jesuit (OH) |
Kamau Makaike | Baldwin Wallace | Pilipa'a | Kamehameha Hawai'i (HI) |
Nato Dickinson | LBSU | Pinnacle | Corona Del Mar (CA) |
Noah Robin | LBSU | Pinnacle | Huntington Beach (CA) |
Nathan Campbell | Concordia Irvine | Pinnacle | Canyon (CA) |
Niko Colburn | George Mason | Pinnacle | Huntington Beach (CA) |
Kyle Paulson | USC | Pinnacle | Millikan (CA) |
Paya Vatanshena | UCSD | Pinnacle | University (CA) |
Anthony Krzykowski | Wentworth | Pioneer Valley Jrs | Agawam (MA) |
Caleb Sorenson | BYU | Pipeline | Wheaton North (IL) |
Luke Nelson | MSOE | Pipeline | Lake Park (IL) |
Daniel Skrzypchak | Mount Vernon Nazarene | Pipeline | South Elgin (IL) |
Petar Lecic | Missouri Baptist | Podgorica, Montenegro | |
Krzysztof Kowalski | Georgetown | Poland | Poland |
Talen Palpallatoc | University of St. Katherine | Pulse | Murrieta (CA) |
Hunter Clasen | Purdue Fort Wayne | Pulse | Santiago (CA) |
Hunter Clasen | Purdue Fort Wayne | Pulse | Santiago (CA) |
Chris Kissling | McKendree | Pulse | Los Altos (CA) |
Colby Hurdle | UCSC | Pulse | El Modena (CA) |
Gannon Chinen | Alderson Broaddus | Pure Aloha | Kamehameha (HI) |
Riley Barretto | Mount Vernon Nazarene | Pure Aloha | President Theodore Roosevelt (HI) |
Jaysen Matsumoto | Mount Vernon Nazarene | Pure Aloha | James B Castle (HI) |
Mikaja Dart | University of St. Katherine | Pure Aloha | James B. Castle (HI) |
Zane Martin | Misericordia | Quandomania | Clearview Regional (NJ) |
Ryan Gunn | Georgetown | Rangitoto College (New Zealand) | |
Grant Howat | Campbellsville | Raptors | Brooks De Bartalo (FL) |
Mark Autry | North Greenville | Richmond | Monacan (VA) |
Jonathan Drysdale-Anderson | Loyola | Richmond (England) | Tasis (England) |
Matthew Iamaleava | LBSU | Rockstar | Long Beach Poly (CA) |
Sam Collins | UCSB | Rockstar | Mira Costa (CA) |
Dain Johnson | UCSB | Rockstar | Mira Costa (CA) |
Christian Guymon | Dominican | Rush | Basha (AZ) |
Hayden Regester | Aquinas | Rush | Casteel (AZ) |
Cameron Fimbres | McKendree | Rush | Pueblo (AZ) |
Reese DeElena | Tusculum | San Antonio Tribe | (TX) |
Nick Perez | William Penn | San Antonio Tribe | Brackenridge (TX) |
Andres Laboy | Campbellsville | San Juan | Colegio Sagrado Corazon de Jesus (PR) |
Anthony Cherfan | BYU | Santa Monica | Bishop Alemany (CA) |
Luke Snyder | Penn State | SCVC | Redondo Union (CA) |
Logan Sharp | Hawaii | SCVC | El Segundo (CA) |
Clarke Godbold | LBSU | SCVC | Palos Verdes Peninsula (CA) |
Christian Thomas | USC | SCVC | Redondo Union (CA) |
Rees Barnett | UCSB | SCVC | Redondo Union (CA) |
Henry Wedbush | Princeton | SCVC | Loyola (CA) |
Luke Turner | Stanford | SCVC | Loyola (CA) |
Jason Ashenfelter | George Mason | SCVC | Redondo Union (CA) |
Lucas Bermudez | William Penn | Sesi Sao Paulo (Brazil) | |
Carver Weirick | Stevens Tech | SG Elite | San Marino (CA) |
Andrew Boyle | UCSD | SG Elite | Crescenta Valley (CA) |
Dylan Schreibfeder | Cal Lutheran | SG Elite | South Pasadena (CA) |
Anthony DePalma | Misericordia | SideOut Sports | Wayne Valley (NJ) |
Cooper Armstrong | Lewis | SMBC | Foothill Technology (CA) |
Evan Giorgi | Lewis | SMBC | Camarillo (CA) |
Theo Mack | Vassar | SMBC | Cate School (CA) |
Justin Kean | Belmont Abbey | Southern Ocean | Southern Regional (NJ) |
Carson Skalbeck | North Central | Southport | Indian Trail (WI) |
Nathan Klimisch | Benedictine | Southport | Indian Trail (WI) |
Joshua Hoening | St. Norbert College | Southport | Kenosha Bradford (WI) |
Peter Demoulin | Indiana Tech | Space Needle | Henry M Jackson (WA) |
Makua Marumoto | Hawaii | Spike and Serve | Hawai'i Baptist Academy (HI) |
Jack Deuchar | USC | Spike and Serve | Punahou (HI) |
Eduardo Ramos Quiros | Webber | Spikers VC | American School (El Salvador) |
Vinny Colucci | Arcadia | Sportime | Massapequa (NY) |
Jason Brandon | Juniata | Sportime | Scholars Academy (NY) |
Matthew Mucha | Eastern Nazarene | Sportime | St. Francis Prep (NY) |
Gavin Leising | Princeton | Sports Academy | William S. Hart (CA) |
Carter Stenmark | Lindenwood | Sports Performance | Naperville Central (IL) |
Zeo Meyer | BYU | Sports Performance | Corona del Mar (CA) |
Josh Gottlieb | Loyola | Sports Performance | Wheaton-Warrenville South (IL) |
Kevin Doran | Ball State | Sports Performance | Naperville North (IL) |
Anthony Torres | William Penn | Sports Performance | Oswego East (IL) |
Omari Morris | Milligan | Sports Performance | Oswego East (IL) |
Jacob Stark | Stevens Institute | Sports Performance | St. Charles East (IL) |
Matthew Degnan | Augustana | Sports Performance | Benet Academy (IL) |
Paolo Mondini | Springfield | Sports Performance | Bolingbrook (IL) |
Codville Rogers | Cumberland | St. Kitts National Team | Verchilds (St. Kitts) |
Vicente Ibarra | Purdue Fort Wayne | St. Thomas Morus | Chile |
Will Kuhns | Penn State | Steel City | Hempfield (PA) |
Ryan Meyer | Juniata | Steel City | Seneca Valley (PA) |
Jacob Heuermann | Missouri Baptist | STL High Performance | DeSmet (MO) |
Clayton Altenbernd | Missouri Baptist | STL High Performance | Oakville (MO) |
Andrew Randolph | Fontbonne | STL High Performance | Lindbergh (MO) |
Jacob Christopher | Purdue Fort Wayne | STL High Performance | Northwest (MO) |
Sam Goedde | Missouri Baptist | STL High Performance | Parkway West (MO) |
Rodney Wallace | Lindenwood | STL High Performance | Pattonville (MO) |
Connor Sheehan | Lindenwood | STL High Performance | O’Fallon (IL) |
Jack Martel | Loyola | STL High Performance | Kirkwood HS (MO) |
Clay Wieter | Lindenwood | STL High Performance | Lindbergh (MO) |
Michael Olson | Missouri Baptist | STL High Performance | Lafayette (MO) |
Max Sellers | Augustana | STL High Performance | Edwardsville (IL) |
Mason McKinney | Campbellsville | Tampa Bay Raptors | Brooke Debartolo Collegiate (FL) |
Damien Cole | Campbellsville | Team Colorado | James Erwin Blue (CO) |
Brent Knight | Campbellsville | Team Colorado | James Irwin Charter (CO) |
Landon Barrow | Trine | Team Indiana | Noblesville (IN) |
Luke Schmidt | Juniata | Team Indiana | Center Grove (IN) |
Jakob Henderson | Millikin | Team Indiana | |
Samuel Eiland | Indiana Tech | The Academy | Roncalli (IN) |
Milakyi Highsaw | Alderson Broaddus | The Academy Volleyball | Fishers (IN) |
Sebastian Lara | Loyola | The HBC | Mater Dei (CA) |
Owen Wienczkowski | Penn State Behrend | Tool City | Fort LeBoeuf (PA) |
Alex Jackson | Penn State Behrend | Tool City | Cochranton (PA) |
Jan Nunez | Thomas More | Toreros | Celebration (FL) |
Aramis Rodriguez | St. Francis Brooklyn | Torrimar | San Ignacio (PR) |
Ian Vazquez | Charleston | Torrimar | Colegio Rosa Bell (PR) |
Francesco Sani | UCI | TVP | Walter Johnson (MD) |
Gene McNulty | Carthage | Ultimate | Marist (IL) |
Tanner Beatie | Benedictine | Ultimate | Lockport (IL) |
Tyler Vedder | Orange Coast CC | Ultimate | Lincoln Way West (IL) |
Jacob McClain | Saint Xavier | Ultimate | Marist (IL) |
Jake Bonnett | Loras | Ultimate | Marist (IL) |
Christian Ayar | North Park | Ultimate | South Elgin (IL) |
Keegan Brumitt | Carthage | Ultimate | Bradley Bourbonnais (IL) |
Shane Wegrzyn | North Central | Ultimate | Lincoln Way West (IL) |
Kris Springer | Saint Xavier | Ultimate | Brother Rice (IL) |
Anthony Panozzo | Concordia Chicago | Ultimate | Lincoln Way East (IL) |
David Vales | Concordia Chicago | Ultimate | Sandburg (IL) |
Trevor Kozlowski | Judson | Ultimate | Lincoln Way Central (IL) |
Connor Keating | Lewis | Ultimate | Andrew (IL) |
Zach Henstein | Loras | Ultimate | Lincolnway East (IL) |
Matt Stillman | Trine | Ultimate | Lincoln Way Central (IL) |
Chase Gil | Aquinas | Uno | Minooka (IL) |
Joey Koss | Aquinas | Uno | Plainfield Central (IL) |
Dan Mangun | Loyola | Uno | Joliet Catholic (IL) |
John Glennon | Saint Xavier | Uno | Lincoln Way East (IL) |
Nate Unsicker | Trine | Uno | Downers Grove South (IL) |
Quin Cummings | Loras | Uno | Providence Catholic (IL) |
Mason Nafziger | Saint Xavier | Uno | Central Catholic (IL) |
Shane Ooms | Saint Xavier | Uno | Minooka (IL) |
Milos Markovic | Missouri Baptist | Valjevo, Serbia | |
Spencer Stanley | Mount Vernon Nazarene | Vanguard | Mount Vernon (OH) |
Adam Ansel | Urbana | Vanguard | Hilliard Darby (OH) |
Noah Platfoot | Ohio State | Vanguard | Hilliard Darby (OH) |
Tommy Poole | Ohio State | Vanguard | Dublin Jerome (OH) |
Michael Beard | Baldwin Wallace (xfer Urbana) | Vanguard | Hilliard Darby (OH) |
Caden Donaldson | Mount Vernon Nazarene | Vanguard | Jackson (OH) |
Ryan Schmidt | Trinity Christian | Vanguard | Bloom Carroll (OH) |
Andrew Nielsen | Alderson Broaddus | VBC Sierre | Santa Ynez Valley Union (CA) |
Kyle Eggers | Dominican | VC United | Hononegah (IL) |
Nikos Xydakis | McKendree | VC United | Boylan Catholic (IL) |
Kenny Kirnberger | MSOE | VC United | Boylan Catholic (IL) |
Cooper Jarman | BYU | Vegas United | Palo Verde (NV) |
Jordan Vallesteros | Campbellsville | Vegas United | Arbor View (NV) |
Jaelin Gray | Alderson Broaddus | Vegas Xtreme | Las Vegas (NV) |
Toby Ezeonu | Penn State | Warren Sixpack | North Brunswick (NJ) |
Andrew Guaragno | Vassar | Warren Sixpack | Holmdel (NJ) |
Alex Furlong | Misericordia | Warren SixPack | Jackson Memorial (NJ) |
Vaughn McConnell | Arcadia | Warren SixPack | Saint Joseph (NJ) |
Jonny Ortega | Alvernia | Warren SixPack | Old Bridge (NJ) |
Connor Campbell | UCI | Wave | San Diego (CA) |
Jack Palmer | BYU | Wave | La Costa Canyon (CA) |
Dominic Lang | UCSB | West | St. Monica (CA) |
Charlie Rogers | Princeton | West VB Nike Elite | Windward (CA) |
Jose DelValle | Eastern Nazarene | Western Mass | Putnam (MA) |
Sadiq Harmon | Eastern Nazarene | Western Mass | Putnam (MA) |
Cameron Glines | Arcadia | Wiesbaden Eagles | Frankfurt International (Germany) |
Bryce Pickett | Midway | xfer Arizona Christian | Lowell (OR) |
Daniel Borsi | Missouri Baptist | xfer Briar Cliff | |
Aaric Gossett | Baldwin Wallace | xfer Columbus State CC | Olentangy (OH) |
Jacob Martinez | Urbana | xfer Concordia -Irvine | Mater Dei High School (CA) |
James Born | Tusculum | xfer Cumberland | |
Cinjun Coe | UCSC | xfer El Camino College | Redondo Union (CA) |
Tyler Anderson | Alvernia | xfer Elmira | Bellmore JFK (NY) |
Kai Desauguste | Webber | xfer Erskine | Seminole (FL) |
Noah Lourneco | Aquinas | xfer Fullerton College | Gahr (CA) |
Alejandro Condoy | North Park | Xfer Greenville | Guayaquil, Ecuador |
Blake Thomas | Alderson Broaddus | xfer Grossmont -Cuyamaca College | Cimarron-Memorial (NV) |
Lucas Chazo | Lincoln Memorial | Xfer John Tyler CC | Midlothian (VA) |
Chase Erwin | Cumberland | xfer Judson | Templetone (CA) |
Luke Schmidt | North Central | xfer Juniata | Center Grove (IN) |
Danny Sutton Farrell | USC | Xfer Loyola | Westlake (CA) |
Luiz Gustavo Pereira Silva | Webber | xfer Missouri Valley | Ilumina (Brazil) |
Victor Siqueira | Webber | xfer Missouri Valley | Tema Colégio (Brazil) |
Brendan Chausse | Saint Xavier | xfer Moraine Valley | Marist (IL) |
JohnieJoel Jackson | William Penn | xfer Pine Manor | Westfield (TX) |
Shawn Trznadel | Wentworth | xfer Purdue Fort Wayne | Clarence (NY) |
Ryan Lively | Fontbonne | xfer Purdue-Fort Wayne | Mehlville (MO) |
Anthony Pfeiffer | Saint Xavier | Xfer Queens Charlotte | Lockport (IL) |
Jorge Pando | University of St. Katherine | xfer Rockford University | Colegio Nuestra Senora Del Carmen (PR) |
Erik Bullard | North Park | Xfer Santa Barbara City College | Scott’s Valley (CA) |
Charles Carter | Missouri Baptist | xfer St. Xavier | |
Adam Ansel | Georgetown | xfer Urbana | Hilliard Darby (OH) |
Jake Manning | Georgetown | xfer Urbana (NCVC) | Sheldon (CA) |
Victor Jerez | William Penn | xfer Warner | Hagerty (FL) |
Rylan Tillman | Cumberland | xfer Westcliff | Gahr (CA) |
Jacob Pasteur | Ohio State | Yorktowne | |
Nate Wilson | Ohio State | Yorktowne | Northeastern (PA) |
Peyton Blain | Saint Francis | Yorktowne | Central Dauphin (PA) |
Austin Richards | Springfield | Yorktowne | Northeastern (PA) |
Danny Gonzalez | Arcadia | Yorktowne | Abington (PA) |
Ryan Cymbor | Queens | Yorktowne | State College (PA) |
Tyler Simpson | Lewis | Yorktowne | Bethel Park (PA) |
Aidan O'Brien | Stevenson | Yorktowne | Central Bucks South (PA) |