Middle Hitter - Men's Volleyball

2021 College Commitments

Sorted by Club - Verified Only

NameSchoolClubHigh School
Aaron MillerWittenberg Lakota West (OH)
Sean ChaseEdward Waters Christ Church Foundation (Barbados)
Jose FigueroThiel James Monroe (NY)
Evan CessnaThiel West Shamokin (PA)
Daniel RamirezUniversity of St. Katherine South Gate (CA)
Armaan DosanjhCampbellsville Woodcroft (Australia)
Benjamin GrollConcordia Wisconsin Fenwick (IL)
Tim EschenbergLewis Newbury Park (CA)
Teague McDonaldSaint Francis Monte Vista (CA)
Shane McNicholasAlvernia Archbishop Wood (PA)
David GonzalezThiel Eastwood (TX)
Tristan SegerThiel Derry (PA)
Samuel RobinsonNorth Park Taft (IL)
Monty PetersonKentucky State Briggs (OH)
Luke TetersWittenberg Waterford (OH)
Joaquin CantaneroNorth Park Sylmar (CA)
Joseph AndresWilliam Penn Matthew C. Perry (Japan)
Sidney JeanAlderson Broaddus Michael M Krop (FL)
Diego CruzFontbonne Parkway Central (MO)
Carlos PintoCentral State Neo Master (Brazil)
Felix MorilloNJCU Orange (NJ)
Jayden RookhuyzenCentral State Liberty (NV)
Zyshonne LangCentral State Cheyenne (NV)
Abel BassettMarian Grayslake North (IL)
Derek StinefieldWittenberg Alexandria (IN)
Mortiz FrauendorfCampbellsville Oberriexingen (Germany)
Ozzie AlvarezUniversity of Saint Katherine South Gate (CA)
Alexander ChamberlainMessiah Lincoln School (Costa Rica)
Mihajlo RodicFairleigh Dickinson Clifton (NJ)
Niklas HeldCampbellsville Solingen (Germany)
Joelvi Jimenez Del OrbeEdward Waters Liceo Matutino Fidel Ferrer (Dominican Republic)
Diego Clark KeithLincoln Memorial Haynes Academy (LA)
Yaron AfekCentral State Universal School Rehovot, Israel
Miguel VegaGeorgetown Cartagena (Colombia)
Bryan PepenEdward Waters Politecnico Maximo Gomez (Dominican Republic
Theethat "Perth" VichitchotiD'Youville Wells International (Thailand)
Spencer BoakyeD'Youville Union (NJ)
Nicodemus MeyerLoyola Franklin (WI)
Oscar Jaquez RodriguezEdward Waters Marcos Antonio Cabral B (Dominican Republic)
Ulises RamirezUniversity of Saint Katherine Xavier Prep (CA)
Kaelen IngramEdward Waters Edward P. Yorke (Belize)
Daniel Montero AvaloEdward Waters Politecnico Maximo Gomez (Dominican Republic)
Gavin AkotoVassar Argo Community (IL)
Josh MillerD’Youville303Chatfield (CO)
Nick VillamilVassar352Archbishop Edward McCarthy (FL)
Randy AdornoD’Youville352 EliteWinter Park (FL)
Klistan LawrenceLBSU352 Elite 
Wesley YuskLewis352 EliteLake Howell (FL)
Grant StrongOhio State352 ElitePalm Harbor (FL)
Daniel BeachamEmmanuel352 EliteWinter Park (FL)
Jackson DuebnerMount Union614Gahanna (OH)
Sam HoskinMcKendree630Downers Grove South (IL)
Cade MartinUCI949San Clemente (CA)
Noah KeelinUSC949San Clemente (CA)
Kobe KileyConcordia949San Clemente (CA)
Alain Tamo NocheCentral StateA10Penn Hills (PA)
Richard KaminskiSaint FrancisA10North Catholic (PA)
Martavion BoydFort Valley StateA5Johns Creek (GA)
Christopher LehnertSaint XavierAcademySachem North (NY)
Jonah LunnLakelandAdvanced Technologies AcademyNorth Las Vegas (NV)
Mitchell LedbetterHiramAdvancement AcademyGahanna (OH)
Connor TiltonHiramAdvancement AcademyGahanna (OH)
Jacob NussdorferMount UnionAdvancement AcademyOlentangy (OH)
Max KaiserMount UnionAdvancement AcademyOlentangy (OH)
Jaxon HicksFort Valley StateAdversityZion Benton (IL)
George TsogtbaatarLourdesAdversityWheeling (IL)
Thomas TustisonSacred HeartAdversityLake Forest (IL)
Zachary MoreanoAugustanaAdversityWarren Township (IL)
Jack McDonaldCarthageAdversityVernon Hills (IL)
Jesse KnucklesStevens TechAdversityWarren HS (IL)
Ryan CholewinskiCarthageAdversityLakes (IL)
Tymek BrzozaD'YouvilleAkademia Talentów Jastrzębski WęglaSMS Jastrzebie (Poland)
Ethan CohenSacred HeartAnnapolisLoyola Blakefield (MD)
Lucas PlumeyMessiahAnnapolisMount Saint Joseph (MD)
Nick CumminsAlverniaAnnapolisLoyola Blakefield (MD)
Paul RussellGeorge MasonAnnapolisCentennial (MD)
Doug HinesStevensonAnnapolisOakland Mills (MD)
Brady CorrellAlverniaAnnapolisLeonardtown (MD)
Michael McGeheeNJCUArizona FearAgua Fria (AZ)
Jack MiessnerEmersonArizona FearHamilton (AZ)
Sam ZaporowskiNorth GreenvilleArizona FearSandra Day O'Connor (AZ)
Trevylan KellyHawaiiArizona Summit 
Gabriel KnittelMenloAspireOak Ridge (CA)
Liam ArnettCentral StateAspireMesa (AZ)
Jack KaneMenloAspirePoderosa (CA)
Connell KaneMenloAspirePoderosa (CA)
Garrett ScheideggerHiramAspireUnion Mine (CA)
Nathan AvitiaUniversity of CharlestonAZ FearMillennium (AZ)
Bernard ConriqueArizona ChristianAZ FearMillennium (AZ)
Buddy CohenNYUBalboa BayCorona del Mar (CA)
Dane HillisLBSUBalboa BaySan Clemente (CA)
Harrison PottsNorth ParkBalboa BayEdison (CA)
Matthew AlbanoHiramBalboa BayServite (CA)
Joshua BoothroydAquinasBalboa Bayxfer Concordia Irvine
Paul RollandGeorgetownBay AreaJustin-Siena (CA)
Josh ThompsonMenloBay to BayLeigh (CA)
Ryan CollinsLewisBay to BayValley Christian (CA)
Kendall WalterCampbellsvilleBlue SteeleO’Fallon Township (IL)
Diego VelazquezPenn State BehrendBorinquen CoquiColegio San Jose (PR)
Klaudiusz RydzyLoyolaBounceGlenbrook North (IL)
Anthony VivianoCampbellsvilleBounceVernon Hills (IL)
Reed FisherBaldwin WallaceBVPAmbridge (PA)
Jackson ArnoldWebberC2 AttackCentral (FL)
Daniel AustinAquinasC2 Attack 
Josh WeaverNazarethCapital SlidersShenendehowa (NY)
Tyler ChristensenStevens TechCapital SlidersShenendehowa (NY)
Jason AubreySUNY PolytechnicCapital SlidersShenendehowa (NY)
Sean CareySaint XavierChicago BounceNiles West (IL)
Dante PulphusMarianChicago EliteBack of the Yards College Prep (IL)
Caleb LipscombSt. Francis BrooklynCincinnati AttackWalnut Hills (OH)
Ryan BollhauerMount St. JosephCincinnati AttackLaSalle (OH)
Ashton NahrupSaint FrancisCincinnati AttackMoeller (OH)
Ben AlbersThomas MoreCincinnati AttackElder (OH)
Ashton NahrupSaint FrancisCincinnati AttackMoeller (OH)
Brendon BuisThomas MoreCincinnati AttackFairfield (OH)
Jack BooneWittenbergCincinnati AttackArchbishop Moeller (OH)
Ben AlbersThomas MoreCincinnati AttackElder (OH)
Ben CarmosinoMount St. JosephCincinnati AttackSt. Xavier (OH)
Braden CollinsUCSCCity BeachDel Mar (CA)
Ian GlashagelMSOEClub 1Oswego (IL)
Nathaniel BrownleeAlderson BroaddusClub 1Plainfield South (IL)
Boston PeckSt. NorbertClub 1Plainfield North (IL)
Zach BarrClarkeClub 1Plainfield East (IL)
Eli ShermanIllinois TechClub PalatinePalatine (IL)
Jay ThammavongsaWisconsin LutheranClub WFranklin (WI)
Campbell GerdemanJuniataCoastSage Creek (CA)
Olumide AllenCSUNCoastEastlake (CA)
Antonio CintronCampbellsvilleCoastalFerguson (FL)
Bryce ClemonsMorehouseCoastal Hampton RoadsIndian River (VA)
Raymond GreenAlderson BroaddusCoastal Hampton RoadsWoodside (VA)
Brandon LearyGeorge MasonCoastal Hampton RoadsLloyd C. Bird (VA)
Connor SpencerMisericordiaCoastal VirginiaGrassfield (VA)
Liam FrenchGeorge MasonCoastal VirginiaLandstown (VA)
Bobby FowlerGeorge MasonCoastal VirginiaTallwood (VA)
Joshua FirmanMarymountColonialTab (VA)
Adrian CalesNorth ParkCriollos CaguasColegio Ponceno (PR)
Nathan TorrenceMissouri BaptistCrossfireFrancis Howell (MO)
Ayden IllingworthFontbonneCrossfireFrancis Howell (MO)
Brent BomradSaint XavierD1 ChicagoMaine South (IL)
Lachlan DiamondWebberDandenongKew (Australia)
Ryan MerkPenn StateDivision1Loyola Academy (IL)
Finn HeinemannGeorgetownDJK DelbrücGermany
Ethan ScottThielDVCDallastown (PA)
Lorenzo BonomoFairleigh DickinsonEasternWilliamstown (NJ)
Mitchell HesterNorth CentralExcelReedy (TX)
Diego DiazFairleigh DickinsonExcelPlano Senior (TX)
Carson OwensBaldwin WallaceExileMars Area (PA)
John SantonastassoMount UnionExileCanon-McMillan (PA)
JC GovannucciThielExileNorwin (PA)
Ethan CooperThielExilePeters Twp (PA)
Brandon MillerAlderson BroaddusExileShaler (PA)
Devin ReiherBaldwin WallaceExileDeer Lakes (PA)
Kyle SnookFontbonneFlight AcademyArroyo Grande (CA)
Jason ScribnerSt. AmbroseForza 1Hemet (CA)
Cruz CordovaSt. AmbroseForza1Hemet (CA)
Cooper PolczinskiEmersonFox Valley PerformanceKimberly (WI)
Isaac DreifuerstMarianFox Valley PerformanceFond du Lac (WI)
Bryson BeckEmersonFresnoBullard (CA)
Sean CarlsonArcadiaFront RangePonderosa (CO)
Ryan TaylorFontbonneFront RangeGrandview (CO)
Corey MayotteLorasFutureGeneva (IL)
Aaron FajardoNorth ParkFutureGlenbard North (IL)
Tyler TrippMcKendreeFutureGlenbard North
Zack NolandCarthageFutureGlenbard West (IL)
Jacob MarsellKingFuturePlainfield North (IL)
Josh SchellingerUCSDFutureLake Park (IL)
Jack WalshBelmont AbbeyFutureWillowbrook (IL)
Evan MarkworthLoyolaFutureLyons Township (IL)
Noah VargaMissouri BaptistFutureGlenbrook South (IL)
KJ GlabPurdue Fort WayneFutureSt. Francis (IL)
Shane ConleyNJCUGarden StateJefferson (NJ)
Eric HellerCampbellsvilleGymnasium LiestalBaselland, Switzerland
Ido DavidUCLAHapoel Matte Asher-AkkoHof Hasharon Joint Education House (Israel)
Rotem MolchoCentral StateHappel Rehovot SVARehovot (Israel)
Jarod Jarod LeynesHiramHorseshoeState College Area (PA)
Caleb SmithDaemenHot Shots JuniorsChurchville-Chili (NY)
Josh GreggNJITHotShotsRush-Henrietta (NY)
Connor McInnisThielHusky/NorthEastSouthington (CT)
Daryl McClainIndiana TechHVAConroe Oak Ridge (TX)
Aidan WunderlyAlverniaInfinitySouderton (PA)
Tavion FordEdward WatersJacksonville JuniorsAtlantic (FL)
Max RoquetLewisJohnstonJohnston (IA)
Tyler MorganLewisJohnstonDike-New Hartford (IA)
Maximus BaumannLourdesKaizenBishop Kelley (OK)
Cameron LeeCentral StateKaizenEdmond North (OK)
Carson DeKockSaint XavierKeAlohaValparaiso (IN)
George PosadasCampbellsvilleLaguna (Philippines)Brent International (Manila)
Josiah HanceThe Master’sLegacyGolden Valley (CA)
Johnny BuchananThe Master’sLegacyWest Ranch (CA)
Zane KeidelAlderson BroaddusLegacyGolden Valley (CA)
Ian DuncanThe Master’sLegacyHart (CA)
Daniel ComptonFort Valley StateLegacySaugus (CA)
Alex NikolovLBSULevski SofiaVasil Levski Sport School (Bulgaria)
Ian De WildeD’YouvilleLockportStarpoint (NY)
Jack WinterhalterPenn State BehrendLockportWilliamsville East (NY)
Evan HerbstBaldwin WallaceLockportHamburg (NY)
Brad FloresUniversity of Saint KatherineLong BeachBell (CA)
Brian FloresUniversity of Saint KatherineLong BeachBell (CA)
Lucas OsieckiNYULong IslandHunter (NY)
Artem VetrovFairleigh DickinsonLong Island 
Jacob CarricoIndiana TechLouisville FurySt. Xavier (KY)
Tyler LahaGeorgetownLouisville FurySt. Xavier (KY)
Logan GameroIndiana TechLouisville FuryFloyd Central (IN)
Clayton WheatleyIndiana TechLouisville FuryDeSales (KY)
Cooper LundalNorth CentralMadison EliteMadison Memorial (WI)
Curtis RainesCharlestonMAVUlysses (KS)
Ryan GriffelIndiana TechMAVSBlue Springs South (MO)
Aidan BoltonMissouri BaptistMavs KCSt. James Academy (KS)
Troy McDonaldGeorge MasonMB SurfMira Costa (CA)
Max GordonUCSBMB SurfMira Costa (CA)
Brandon HornbostelCharlestonMB SurfCulver City (CA)
Daniel Santiago Bedoya RiverosWebberMeta Regional TeamNuestra senora de la Sabiduria (Columbia)
Erick MurilloEdward WatersMiami UnitedHialeah Miami Lakes (FL)
Christian RodriguezBelmont AbbeyMiami UnitedWest Broward (FL)
Ah'mon PhillipsEdward WatersMiami UnitedAlonzo and Tracy Mourning (FL)
Sean BohlerGeorgetownMiami UnitedSports Leadership & Management Charter (FL)
Kevin FiedlerMount MercyMichioBrother Rice (IL)
Ramsis De Los SantosEmersonMill CityMethuen (MA)
Lucas BeresConcordia WisconsinMilwaukee StingGermantown (WI)
Brandon MortonLakelandMilwaukee StingKettle Moraine (WI)
Aaron ArmourMount UnionMilwaukee StingCatholic Memorial (WI)
Jacob MalakD'YouvilleMilwaukee StingKettle Moraine (WI)
Kellen GonzalesConcordia WisconsinMilwaukee StingPius XI (WI)
Logan KebisekConcordia WisconsinMilwaukee StingBrookfield Central (WI)
Kegan OligSaint XavierMilwaukee Volleyball ClubFond du lac (WI)
Isaac RundeWisconsin LutheranMilwaukee Volleyball ClubGermantown (WI)
Cevon WelterWilliam PennMilwaukee Volleyball ClubDominican (WI)
Chase CelichowskiLewisMilwaukee Volleyball ClubGermantown (WI)
Jaxon SchroederLoyolaMilwaukee Volleyball ClubKimberly (WI)
Anthonie (A.J.) GoedheerQuincyMilwaukee Volleyball ClubCatholic Memorial (WI)
Lucas RebulaMount MercyMinas (Brazil)Chromos Barreiro (Brazil)
Marcus FranckCentral StateMinas Tenis ClubeCongonhas (Brazil)
Ryan BarnettDominicanMinnesota SelectSt. Louis Park (MN)
Isaac BenkaLewisMinnesota SelectMinnehaha Academy (MN)
Ryan BarnettDominicanMinnesota SelectSt Louis Park (MN)
Caden FlemmingMSOEMN SelectShakopee (MN)
Marquis KellyBaldwin WallaceMomentumWillow Canyon (AZ)
Nathan DishawD’YouvilleMotionKettle Moraine (WI)
Billy FanVassarMountain ViewHarker (CA)
Brian KellogNYUMountain ViewSaint Francis (CA)
Sachin DasariNYUMountain ViewMonta Vista (CA)
Jason KozakOhio StateMountain ViewWashington (CA)
Riley O’NealMissouri BaptistMOVAFort Zumwalt West (MO)
Collin GreggFontbonneMOVAParkway South (MO)
Omari CobbFontbonneMOVAFort Zumwalt West (MO)
Andres SteinmetzCampbellsvilleMOVASt. John Vianney (MO)
Joseph PeterSaint XavierMOVAFort Zumwalt South (MO)
Bryan PoveaEdward WatersMVPFlanigan (FL)
John-Marcos GonzalezCampbellsvilleMVPG. Holmes Braddock (FL)
Jamesly MetayerEdward WatersMVPNortheast (FL)
Jaequon HendersonFort Valley StateMVP 
Eric MuellerMSOEMVPBrookfield East (WI)
Evens Edouard CaditEdward WatersMVPColegio Crossover (Dominican Republic)
Colby EasterUniversity of Saint KatherineNCVCLincoln (CA)
Ethyn KammingaArizona ChristianNCVCAntelope (CA)
Cody BowkerCSUNNCVCDel Campo (CA)
Boris HoriukUniversity of Saint KatherineNCVCJesuit (CA)
Taylor MarksCal LutheranNCVCJesuit (CA)
Jace RathSouthern VirginiaNCVCBear River (CA)
Ian RauhAlverniaNiagara FrontierOrchard Park (NY)
Cole IgnaszakPenn StateNiagara FrontierWest Seneca East (NY)
Zachary CramerBelmont AbbeyNiagara FrontierGrand Island (NY)
Ethan WeisloSpringfieldNiagara FrontierCanisius (NY)
Ryan HutchisonD’YouvilleNiagara FrontierHamburg (NY)
Thomas ZagrobelnyBaldwin WallaceNiagara FrontierEast Aurora (NY)
William WiebergDaemenNiagara FrontierGrand Island (NY)
Jacob BasinskiDaemenNiagara FrontierEden (NY)
Connor BoothD’YouvilleNiagara FrontierCanisius (NY)
Noah WeisloSpringfieldNiagara FrontierCanisius (NY)
Lorenzo ShepardUniversity of Saint KatherineNOC AthleticsCanyon (CA)
Logan KeenanAlderson BroaddusOceanFrank W Cox (VA)
Jamil ScottFort Valley StateOcean Bay 
Michael KuehnelAlderson BroaddusOcean BayOlympia (FL)
Cayden MarinLimestoneOcean BayBishop Moore (FL)
Zach KnudsenNYUOCVCCarlsbad (CA)
Matthew EdwardsUCLAOCVCWoodbridge (CA)
David SchweinefussAlderson BroaddusOhio PremierStephen T. Badin (OH)
Michael SchweienfussAlderson BroaddusOhio PremierStephen T. Badin (OH)
Colin StavaThomas MoreOhio PremierCenterville (OH)
Isaiah OrienteJuniataOld DominionThomas Dale (VA)
Owen HahnRandolph-MaconOld DominionTucker (VA)
Will HollinsAlverniaOld DominionMechanicsville (VA)
Tyler GrayAlverniaOld DominionDeep Run (VA)
Mitchell WyattRandolph-MaconOld Dominion Volleyball AcademyPrince George (VA)
Ben BraunOhio StateOOVCPalm Desert (CA)
Dennis MorganCharlestonOrlando GolApopka (FL)
Bryan FloresAlderson BroaddusPac WestIrrigon (OH)
Richard Reed IVSt. AmbrosePacific RimDe La Salle (CA)
Piero ElettoWebberPallavolo 2000 OstuniLiceo Scientifico Vincenzo Lilla (Italy)
Andrea Di PaolaWebberPallavolo RoomyLiceo Scientifico G.Galilei (Italy)
Keanu Ouranitsas-HayesMarianPilipa’aHilo (HI)
Josh RosenblumLBSUPinnacleMater Dei (CA)
Connor BloomLBSUPinnacle 
Payne LounsberyVassarPinnacleWoodrow Wilson (CA)
Ryan FloydLorasPipelineHarvest Christian (IL)
Elijah WrobelJudsonPipelineLake Park (IL)
Luke HartkeIllinois WesleyanPipelineBarrington (IL)
Andrew DeardorffSaint FrancisPipelineLake Park (IL)
Che TaylorMount MercyProgressive (Barbados)Lodge International School (Barbados)
Ian MendozaD’YouvillePure AlohaPunahou (HI)
Cole CustodioMount Vernon NazarenePure AlohaMiliani High School (HI)
Peter CariotoJuniataPVC SandlotNorth Allegheny (PA)
Anthony TriversNJCUQuandomaniaWashington Township (NJ)
Girwen LatUniversity of Saint KatherineQuicksetsSt. Louis (HI)
Braden Van GroningenThe Master’sRageRipon Christian (CA)
Santiago La JaraFairleigh DickinsonRegatas LimaLima (Peru)
Sean McQuigganUCLARockstarMira Costa (CA)
Ben CourtUCSBRockstarMira Costa (CA)
Jim GarrisonUCSDRockstarMira Costa (CA)
Kornél SzabóWebberRöplabda Club KecskemétiBolyai János Gimnázium (Hungary)
Aidan PassowConcordia WisconsinRVA (Revolution)Brookfield East (WI)
Kyle PedrosaBelmont AbbeySaint James BayHerndon (VA)
Ry KaganNYUSan GabrielCalabasas (CA)
Jose VargasLindenwoodSan JuanColegio San Jose (PR)
Axel MelendezPurdue Fort WayneSan JuanE.R. Antonini (PR)
Antonio FelicianoNJITSan JuanColegio San Ignacio de Loyola (PR)
Michael MosbacherSaint FrancisSandlotNorth Allegheny (PA)
Trent NorkusThe Master’sSanta Barbara CoastSimi Valley (CA)
Michael IllesThielSanta Barbra CoastSanta Ynze (CA)
Matt SuPrincetonSB Coast AcademySanta Barbara (CA)
Cooper RobinsonUCLASCVCLoyola (CA)
Luke BoyerNYUSCVCOakwood (CA)
Jeffrey HammerCSUNSeasidePaloma Valley (CA)
Luigi PaciniLincoln MemorialSESI São PauloColégio Presbiteriano Mackenzie (Brazil
Nicholas TidikPepperdineSG EliteNotre Dame Sherman Oaks (CA)
Matthew StreltzoffThe Master’sSideoutMt. Spokane (WA)
Bryan EvansIllinois TechSideoutMead Senior (WA)
Ryan LinNJCUSideout SportsUnion (NJ)
Anthony HahnCSUNSMBC WestNewbury Park (CA)
Dylan ForemanUCSCSMBC-WestSanta Barbara (CA)
Ben MartinezCSUNSoCal LegendsTaft (CA)
Quinn O'BrienLorasSouthportRacine Case (WI)
Tristan PreussMarianSouthportKenosha Tremper (WI)
Kane PalmerConcordia WisconsinSouthportKenosha Tremper (WI)
Jackson WangIllinois TechSpace NeedleEdmonds-Woodway (WA)
Luke LowryFairleigh DickinsonSpace NeedleLa Conner (WA)
Kaina AlverezCharlestonSpike and ServeIolani (HI)
Ethan Beyreis-HeimMaryvilleSpike MilwaukeeGolda Meir (WI)
Will FossumWisconsin LutheranSpike MilwaukeeWauwatosa East (WI)
Luke BensonBYUSports AcademyNewbury Park (CA)
Andrew SorianoBaldwin WallaceSports PerformanceBenet Academy (IL)
Brain KnoerrBelmont AbbeySports PerformanceWheaton North (IL)
Andrew HogsedLorasSports PerformanceMetea Valley (IL)
Elijah FlemmingLourdesSports PerformanceBolingbrook (IL)
Jared GarciaQuincySports PerformanceLincoln Way Central (IL)
Soloman DailAuroraSports PerformanceOswego East (IL)
Danny SmithersConcordia-IrvineSports PerformanceSt. Francis (IL)
Bayden SlavikEmersonSports PerformanceSt. Charles East (IL)
Kevin SchueleMcKendreeSports PerformanceSt. Francis (IL)
Kyle TeuneOhio StateSports PerformanceTimothy Christian (IL)
Sean SetinaIllinois WesleyanSports PerformancePlainfield North (IL)
Aaron MarrsDominicanSports PerformanceDowners Grove South (IL)
Nyherowo OmenePrincetonSports PerformanceMarist (IL)
Ethan SturmAlderson BroaddusSports PerformanceBenet (IL)
Ayden MaglayaAuroraSports PerformanceRomeoville (IL)
Aiden BensonPrincetonSports PerformanceSt. Francis (IL)
Kyle StuerselCarthageSports PerformanceOswego (IL)
Toby ClarkVassarSt. JamesAlbert Einstein (MD)
Austin ScottNorth CentralSt. JamesNorth Point (MD)
Zachary HeywardAlderson BroaddusSt. JamesSouth County (VA)
Michael DevlinBaldwin WallaceSteel CitySeneca Valley (PA)
Jackson LandeweMissouri BaptistSTL High PerformanceMarquette (MO)
Quentin BartlettMissouri BaptistSTL High PerformancePattonville (MO)
Arthur SanderMissouri BaptistSTL High PerformanceParkway Central (MO)
Tengis KelleyFontbonneSTL High PerformanceParkway West (MO)
Cole SchulerLindenwoodSTL High PerformancePattonville (MO)
Michael AndersonMissouri BaptistSTL High PerformanceKirkwood (MO)
Noah KolhbergMissouri BaptistSTL High PerformanceLindbergh (MO)
Logan IrbyFontbonneSTL High PerformanceDeSmet (MO)
Grant McDanielMissouri BaptistSTL High PerformanceEureka (MO)
Grant WillisMissouri BaptistSTL High PerformanceFarmington (MO)
Matt CosgrovePenn StateSTL High PerformanceParkway West (MO)
Zachary NolesMissouri BaptistSTL High PerformancePattonville (MO)
Brandon MilliasThielSVCCNS (NY)
Nicolas “Nico” EspinozaUCSCSyracuseCicero-North Syracuse (NY)
Grady HoffmanFairleigh DickinsonTeam RockstarPalos Verdes (CA)
Coy BartonIndiana TechThe AcademyFishers (IN)
Aaron HernandezBall StateThe AcademyFishers (IN)
Zuri WilliamsFort Valley StateThe AcademyBrebeuf Jesuit (IN)
Jack LydonFairleigh Dickinson The St. James 
Jakob DiesThielTool CityCambridge Springs (PA)
Nate HayesSaint FrancisTool CityErie McDowell (PA)
Diego BetancourtEdward WatersToreros Volleyball AcademyCelebration (FL)
Giancarlo CarrionSpringfieldTorrimarColegio San Ignacio de Loyola (PR)
Christian MosleyAlverniaTriangleCary Christian School (NC)
Isaac LaingUniversity of St. KatherineTrinityHelix (CA)
Erik MalekCampbellsvilleTSV Dinkelsbuhl / SV SchwaigTechnische Schule Aalen (Germany)
Jose AngaritaFairleigh DickinsonU19 Training TeamColegio Panamericano (Colombia)
Kenyon HaynesEdward WatersUltimateHomewood-Flossmoor (IL)
Caden CarrascoCampbellsvilleUltimateLincolnway West (IL)
Jeremiah BurdenJuniataUltimateCarl Sandburg (IL)
Owen KnezevichSt. NorbertUltimateLockport Township (IL)
Owen MorrowDominicanUltimateLincoln Way East (IL)
Alec DonaldIllinois TechUltimateTF South (IL)
Jason KouganDominicanUltimateLincoln Way East (IL)
Ian NicholsonNorth CentralUltimateLincoln Way East (IL)
Matt ArensLindenwoodUltimateLockport (IL)
Nathaniel CossleyonDominicanUltimateDowners Grove South (IL)
Sean HollanderSaint XavierUltimateBrother Rice (IL)
Dillon TaylorEdward WatersUltimateHomewood-Flossmoor (IL)
Liam ScheelAquinasUni. Of Queensland Volleyball Club (UQVC)Brisbane Grammar (Australia)
Jacob DixonHiramUnoJoliet Catholic Academy (IL)
Quinn DufourMSOEUNOMinooka (IL)
Kade Van AssenDominicanUnoBrother Rice (IL)
Jalen DensonJuniataUNOPlainfield Central (IL)
Luke FellowsMSOEUnoJoliet West (IL)
Jake SmithCharlestonVanguardOlentangy Orange (OH)
Lucas LittleGeorge MasonVanguardOlentangy Orange (OH)
Cole YoungOhio StateVanguardOlentangy (OH)
Nathan ZiniSaint FrancisVanguardSeton LaSalle (PA)
John LuersLincoln MemorialVanguardBishop Fenwick (OH)
Jordan SmithMount MercyVC UnitedGuilford (IL)
JJ BerryMount MercyVC UnitedBoylan Catholic (IL)
Kadin WarnerLindenwoodVegas XtremeBonanza (NV)
Gannon DeFrainMisericordiaVelocityEmmaus (PA)
Caleb KwekelNorth GreenvilleVenetian Bay 
Tyrone SandsCentral StateWarhawksC.C. Sweeting (Bahamas)
Christian TrevinoNJITWarren SixpackSaint Joseph (NJ)
Gil ZyndorfNJITWarren SixpackFair Lawn (NJ)
Matthew LimUCSDWaveTorrey Pines (CA)
Justin YatesFort Valley StateWave 
Chris KnowlesMcKendreeWaveSan Marcos (CA)
Levi EvertsLakelandWI BlazeHartford Union (WI)
Bryce PickettAlderson Broaddusxfer Arizona ChristianLowell (OR)
Riley OwenUniversity of St. Katherinexfer Briar CliffLake Park (MN)
Oniel DaleyEdward Watersxfer Caribbean Maritime UniversitySpanish Town (Jamaica)
Drew KleinRandolph-Maconxfer CharlestonGlen Allen (VA)
Lawrence ‘LC’ NewtonGeorgetownxfer Davenport 
Philip TubmanAquinasxfer Davenport 
CJ BrideGeorgetownxfer Davenport 
Ljubisa NovakovicCentral Statexfer EmmanuelCacak (Serbia)
Christopher PadillaWebberxfer Kansas WesleyanMater Lakes Academy (PR)
Brantley DeatonGeorgetownxfer Kentucky Wesleyan 
Drew SimsCampbellsvillexfer Lees-McRae 
Eamon Pool-HarrisFairleigh Dickinsonxfer Long Beach City CollegeSt. Anthony (CA)
Brady RosenGeorge Masonxfer MichiganGrad Student
Aaron GiorgiWittenbergxfer OlivetLakeville (MN)
Jimmy WebbOhio Statexfer Orange CoastEdison (CA)
Kohl KutschLincoln Memorialxfer Orange Coast College 
Matt FriddleLincoln Memorialxfer Quincy 
Noah YomesUniversity of St. Katherinexfer Robert MorrisHilo (HI)
Bastian KorreckCampbellsvillexfer RWTH Aachen UniversityAachen, Germany
Mikaja DartMount Vernon Nazarenexfer Saint KatherineJames B. Castle (HI)
Taner McMullenUniversity of St. Katherinexfer San Diego MesaRawlins (WY)
Zach HaubeLourdesxfer Siena HeightsRiverview (MI)
Jackson StarkMount Mercyxfer St. Andrews 
Daniel DalyMount Vernon Nazarenexfer Trinity 
Rui FernandesFairleigh Dickinsonxfer University of Minho (Portugal) 
Grant LorelliJuniataYorktowneHempfield (PA)
Brayden ParksMessiahYorktowneCumberland Valley (PA)
Joel BraswellCharlestonYorktowneNortheastern (PA)
Brady LemenSpringfieldYorktowneNortheastern (PA)
Tristan SchraudnerMount OliveYorktowneNortheastern (PA)
Jacob HammMessiahYorktowneNorthern York (PA)
Kyle GanoeMisericordiaYorktowneChambersburg (PA)
Nickolas BloseMarymountYorktowneEmmaus (PA)
Ryan BenscoterSacred HeartYorktownePennridge (PA)
Riley LaiteIllinois TechYorktowneChambersburg (PA)
Luke PogueMarymountYorktowneChambersburg (PA)
Ryan GivensMessiahYorktowneHempfield (PA)
Sean DoughertySpringfieldYorktowneAbington (PA)
Conner StaufferMessiahYorktowneELCO (PA)
Logan ConstableJuniataYorktowneB. Reed Henderson (PA)
Trevor CulbertsonMessiahYorktowneYork Suburban (PA)